Pranie Dywanów i Tapicerki Bielsko-Biała

Potrzebny jest Ci profesjonalista, dla którego czyszczenie tapicerki samochodowej to żaden problem? Jesteś mieszkańcem Bielska-Białej lub okolic? Namiary na doskonałego fachowca od prania tapicerki i dywanów znajdziesz w Serwissimo. To specjalista, który na co dzień zajmuje się usuwaniem zabrudzeń niezależnie od ich wielkości. Możesz zlecić mu nie tylko mycie tapicerki samochodowej, ale również czyszczenie materaca, czyszczenie kanapy, sofy, narożnika i foteli. Twój dywan jest już mocno zanieczyszczony i poplamiony, a brudna wykładzina na schodach wygląda nieestetycznie? Tu pora na fachowca z odpowiednim sprzętem, a taki właśnie jest partner Serwissimo z Bielska-Białej.

Zakres prania dywanów i tapicerki w Bielsko-Białej i w pobliżu

Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie wykładzin
Pranie lub czyszczenie wykładzin

Usługi Porządkowe Bartosz Kowalski

Stefana Starzyńskiego 11/9, 43-316 Bielsko-Biała

Dokładne i niedrogie pranie dywanów i tapicerki w Bielsku-Białej? Wybierz sprawdzonego partnera Serwissimo, którego wiedza, wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie w każde zlecenie to atuty nie do podważenia. Profesjonalny sprzęt znanych marek oraz specjalistyczne środki piorące to gwarancja skuteczności i dokładności. Dołącz do zadowolonych klientów naszego partnera!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Bielska-Białej: Śródmieście, Stare Miasto, Biała Krakowska, Dolne Przedmieście, Górne Przedmieście, Żywieckie Przedmieście, Aleksandrowice, Hałcnów, Kamienica, Komorowice, Lipnik, Leszczyny, Mikuszowice, Złote Łany, Olszówka, Stare Bielsko, Straconka, Wapienica. 

Obsługiwane miasta w pobliżu Bielska-Białej: Pszczyna, Cieszyn, Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski, Żory, Skoczów, Czechowice-Dziedzice.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 80 zł
Diagnoza - GRATIS

Przydałoby się już solidne czyszczenie kanapy oraz czyszczenie dywanów, ale odkurzacz piorący do tapicerki jest poza Twoim zasięgiem cenowym? Chcesz sprzedać auto, ale na początek przyda się dokładne pranie tapicerki samochodowej? Zgłoś się do partnera Serwissimo z Bielska-Białej, który doskonale zna się na tego typu zadaniach. To solidny fachowiec dysponujący profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu Twoje dywany i tapicerka szybko wrócą do stanu idealnej czystości. Zadzwoń już dzisiaj i przekonaj się sam!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431