Naprawa Urządzeń Biurowych Warszawa

Prowadzisz biuro w Warszawie? Poszukujesz specjalistów od naprawy drukarek lub serwisu kserokopiarek z prawdziwego zdarzenia? Nie stawiaj na „fachowców” z przypadku. W Twoim biurze potrzebny jest solidny wykonawca, który kompleksowo zajmie się naprawą urządzeń biurowych. Tu potrzebny jest doświadczony specjalista, który na bieżąco śledzi rozwiązania technologiczne producentów i stale podnosi swoje kwalifikacje. Taki jest właśnie serwis urządzeń biurowych z Warszawy, którego usługi polecane są w Serwissimo. Zlecić możesz tu nie tylko naprawę drukarek różnego typu i kserokopiarek, ale również urządzeń wielofunkcyjnych, faksu i plotera. Zadzwoń już dziś!

Zakres naprawy urządzeń biurowych w Warszawie i w pobliżu

Naprawa drukarek
Naprawa drukarek
Naprawa faksów
Naprawa faksów
Naprawa kserokopiarek
Naprawa kserokopiarek
Naprawa niszczarek
Naprawa niszczarek
Naprawa ploterów
Naprawa ploterów
Naprawa urządzeń wielofunkcyjnych
Naprawa urządzeń wielofunkcyjnych

KRZYSZTOF JANIKULA ~JANIX~

Książąt Mazowieckich 8/26, 05-800 Pruszków

Najwyższe standardy usług i wysoka skuteczność działania. Taki właśnie jest serwis urządzeń biurowych z Warszawy, który jest polecany przez Serwissimo. Dla tych wykwalifikowanych specjalistów dobro i zadowolenie klienta to priorytet, dlatego działają szybko, solidnie i profesjonalnie, a przy tym oferują konkurencyjne na rynku ceny. Zadzwoń już dziś i przekonaj się sam!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Warszawy: Bemowo, Mokotów, Ochota, Ursus, Wola, Ursynów.

 

Obsługiwane miasta w pobliżu Warszawy: Błonie, Ożarów Mazowiecki, Piastów, Pruszków.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 59 zł
Diagnoza - GRATIS

 

Masz problem z drukarką, która pobiera za dużo papieru lub z popsutymi zawiasami w klapie skaneru? Nie działa wymiana kolorów w ploterze? A może panel sterowania urządzenia wielofunkcyjnego nie działa prawidłowo? W tych i wielu innych awariach urządzeń biurowych pomoże Ci solidny serwis z Warszawy, który polecany jest w Serwissimo. Doskonałe przygotowanie sprzętowe i wieloletnie doświadczenie fachowców to gwarancja solidności i skuteczności działania. Zadzwoń do naszego serwisu urządzeń biurowych w Warszawie już dziś i przekonaj się sam!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431