Naprawa Urządzeń Biurowych Szczecin

Prowadzisz biuro w Szczecinie i jesteś bezradną ofiarą złośliwości rzeczy martwych? Drukarka przestała drukować, a faks nie chce odbierać ani wysyłać poczty? Kserokopiarka całkiem odmówiła posłuszeństwa, a niszczarka stoi w kącie i się kurzy, bo już od dawna nie działa? Pora na specjalistów, ale nie pierwszych z brzegu, tylko tych doświadczonych i zweryfikowanych. W Szczecinie postaw na usługi partnera Serwissimo. Polecany przez nas serwis urządzeń biurowych kompleksowo zajmie się wszelkimi awariami Twojego sprzętu biurowego. Nie będą Cię tu interesowały takie rzeczy jak czyszczenie drukarek czy tonery do drukarek. Profesjonaliści naprawią Twoje urządzenia biurowe szybko i profesjonalnie, a w razie potrzeby sami zaproponują potrzebne części zamienne.

Zakres naprawy urządzeń biurowych w Szczecinie i w pobliżu

Naprawa drukarek
Naprawa drukarek
Naprawa urządzeń wielofunkcyjnych
Naprawa urządzeń wielofunkcyjnych
Naprawa niszczarek
Naprawa niszczarek
Naprawa kserokopiarek
Naprawa kserokopiarek
Naprawa ploterów
Naprawa ploterów
Naprawa faksów
Naprawa faksów

Arso-Serwis Przedsiębiorstwo Usługowe Roman Proszkowski

ks. Bolesława Domańskiego 7/1, 71-312 Szczecin

Naprawa urządzeń biurowych w Szczecinie może być profesjonalna, ekspresowa i niedroga. Doskonałym przykładem jest partner Serwissimo. Odpowiedzialni specjaliści z zaangażowaniem i rzetelnością zajmą się każdym Twoim zleceniem dotyczącym urządzeń biurowych i dopilnują, by Twój sprzęt wrócił do Ciebie w idealnym stanie. Przekonaj się sam, czym jest profesjonalna obsługa klienta!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Szczecina: Prawobrzeże, Śródmieście, Północ, Zachód.

 

Obsługiwane miasta w pobliżu Szczecina: Police, Goleniów.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 40 zł
Diagnoza - GRATIS

Masz urządzenie wielofunkcyjne, ale skaner nie chce skanować? Drukarka czeka na konfigurację, ale nie masz czasu się tym zająć? A może w kserokopiarce przycina się papier? Te wszystkie i wiele innych awarii naprawi solidny serwis urządzeń biurowych ze Szczecina, na który namiary znajdziesz w Serwissimo. Postaw na wieloletnie doświadczenie oraz doskonałe przygotowanie pod względem technicznym! Zadzwoń już dziś i umów się na spotkanie z technikiem!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431