Napraw Urządzeń Biurowych Suwałki

Sprawna drukarka i ksero potrzebne są w wielu sytuacjach, szczególnie wtedy, gdy na ostatnią chwilę drukujesz raport dla szefa czy esej na studia. Małe problemy bardzo często rosną, kiedy liczy się czas, dlatego, jeśli jest Ci potrzebna naprawa drukarek różnego typu, w tym naprawa drukarek atramentowych, igłowych i laserowych, koniecznie skontaktuj się z profesjonalnym serwisem urządzeń biurowych. W Suwałkach wybór jest jeden. Sprawdzony partner Serwissimo, który od lat działa na rynku. Naprawa urządzeń biurowych różnego typu nie stanowi dla niego problemu. Sprawdź go!

Zakres naprawy urządzeń biurowych w Suwałkach i w pobliżu

Naprawa drukarek
Naprawa drukarek
Naprawa faksów
Naprawa faksów
Naprawa kserokopiarek
Naprawa kserokopiarek
Naprawa niszczarek
Naprawa niszczarek
Naprawa ploterów
Naprawa ploterów
Naprawa urządzeń wielofunkcyjnych
Naprawa urządzeń wielofunkcyjnych

Biuro Serwis Krzysztof Kłoczko

Generała Kazimierza Pułaskiego 68 B, 16-400 Suwałki

Interesuje Cię naprawa urządzeń biurowych w Suwałkach, ale nie znasz godnej zaufania firmy, która się tym zajmie? Już nie musisz szukać. Partner Serwissimo to najlepszy wybór. Wykwalifikowana kadra, która w zawodzie działa od wielu lat, doskonałe zaplecze sprzętowe, wiedza, sumienność, zaangażowanie, terminowość i niewygórowane stawki – taki jest właśnie partner Serwissimo.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Suwałk: Krzywólka, Osiedle Centrum, Osiedle Daszyńskiego, Osiedle Kamena, Osiedle Papiernia, Osiedle Północ II, Osiedle Szwajcaria, Śródmieście.

 

Obsługiwane miasta w pobliżu Suwałk: Gołdap, Ełk, Olecko.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 59 zł

Twoja nowa drukarka wymaga konfiguracji, ale zupełnie się na tym nie znasz? Urządzenie wielofunkcyjne ma najprawdopodobniej uszkodzony panel sterowania? Nie możesz ustawić prawidłowych kolorów w ploterze? Nie naprawiaj urządzeń biurowych samodzielnie, ponieważ w najlepszym przypadku może to skończyć się utratą gwarancji. Skorzystaj z solidnych usług serwisu urządzeń biurowych w Suwałkach, który współpracuje z Serwissimo. To godni zaufania fachowcy, którzy już od wielu lat działają w tej branży, więc profesjonalnie zadbają o Twoje urządzenia biurowe. Nie zwlekaj! Musisz działać szybko. Już teraz zadzwoń do specjalisty!

Zadzwoń
732 080 431
poniedziałek - piatek 7:00 - 21:00
sobota 8:00 - 16:00

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zadzwoń