Naprawa Urządzeń Biurowych Słupsk

Bez względu na to, czy prowadzisz dużą firmę, czy masz małą działalność jednoosobową, awaria urządzeń biurowych zawsze stanowić będzie poważny kłopot i może bardzo mocno zdezorganizować pracę Twoją lub Twoich pracowników. Nie warto narażać się na takie nerwy i straty. Na szczęście w Słupsku działa solidny serwis urządzeń biurowych, który należy do partnerów Serwissimo. Pracujący tutaj eksperci od urządzeń biurowych różnego typu szybko wyeliminują Twoje problemy z drukarką, niszczarką czy ploterem, by Twoja firma nadal mogła funkcjonować bez większych przestojów. Zaufaj ich wiedzy i doświadczeniu!

Zakres naprawy urządzeń biurowych w Słupsku i w pobliżu

Naprawa drukarek
Naprawa drukarek
Naprawa urządzeń wielofunkcyjnych
Naprawa urządzeń wielofunkcyjnych
Naprawa niszczarek
Naprawa niszczarek
Naprawa kserokopiarek
Naprawa kserokopiarek
Naprawa ploterów
Naprawa ploterów
Naprawa faksów
Naprawa faksów

Naprawa Urządzeń Biurowych Assco Maciej Bitrych

Mieszka I-go 30/8A, 75-132 Koszalin

W Słupsku masz do dyspozycji serwis urządzeń biurowych, który działa profesjonalnie, ekspresowo, a przy tym niedrogo. U partnera Serwissimo naprawa urządzeń biurowych przeprowadzana jest zawsze z największym zaangażowaniem, a wysokie kwalifikacje pracujących tu fachowców oraz wysokiej jakości zaplecze narzędziowe pozwalają pracować niezwykle skutecznie. Przekonaj się sam!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Słupska: Nadrzecze, os. Akademickie, os. Bałtyckie, os. Króla Jana III Sobieskiego, Westerplatte, Zatorze, os. Króla Stefana Batorego, os. Niepodległości, os. Piastów, os. Słowińskie, Ryczewo, Stare Miasto.

Obsługiwane miasta: Białogard, Ustka, Koszalin, Darłowo, Miastko, Szczecinek, Kołobrzeg.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 50 zł
Diagnoza - GRATIS

Możesz próbować samodzielnej naprawy faksu lub po raz dziesiąty próbować zresetować drukarkę. Możesz powalczyć cały dzień z ploterem i urządzeniem wielofunkcyjnym, które odmówiło posłuszeństwa. Jednak lepszym rozwiązaniem będzie skupienie się na swojej pracy i zlecenie zadań takich jak naprawa sprzętu biurowego profesjonalistom, którzy na co dzień się tym zajmują. To Ty decydujesz, więc zdecyduj mądrze. Solidny serwis urządzeń biurowych ze Słupska czeka na Twój telefon, więc nie odkładaj go na jutro, ponieważ Twoja drukarka sama się nie naprawi, a usterka może się nawet pogłębić.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431