Naprawa Urządzeń Biurowych Kołobrzeg

Masz urządzenia biurowe, które wymagają już przeglądu lub konserwacji? Zleć tego typu zadania profesjonaliście, który doskonale zna się na rzeczy. W Kołobrzegu możesz skorzystać z pomocy partnera Serwissimo. Polecany przez nas serwis urządzeń biurowych działa skutecznie i niedrogo, ale ponadto dba również o najwyższe standardy obsługi klienta, co jest rzadkością w tej branży. Z pewnością docenisz tu również terminowość pracujących tu serwisantów. Naprawa drukarki? A może naprawa plotera lub faksu? Tu zawsze uzyskasz profesjonalną pomoc, bez względu na typ urządzenia biurowego, z którym się zgłosisz. Przekonaj się sam!

Zakres naprawy urządzeń biurowych w Kołobrzegu i w pobliżu

Naprawa drukarek
Naprawa drukarek
Naprawa urządzeń wielofunkcyjnych
Naprawa urządzeń wielofunkcyjnych
Naprawa niszczarek
Naprawa niszczarek
Naprawa kserokopiarek
Naprawa kserokopiarek
Naprawa ploterów
Naprawa ploterów
Naprawa faksów
Naprawa faksów

Naprawa Urządzeń Biurowych Copy-Serwis Marcin Góralczyk

Przemysłowa 5, 75-216 Koszalin

Poszukujesz fachowca z Kołobrzegu do naprawy urządzeń biurowych? Specjalizuje się w tym partner Serwissimo. To profesjonalny i z pewnością godny zaufania serwis urządzeń biurowych, w którym zawsze uzyskasz fachową pomoc, i to w maksymalnie najkrótszym czasie. Pracujący tutaj serwisanci dołożą wszelkich starań, byś był zadowolony z jakości ich pracy oraz standardów obsługi klienta.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Kołobrzegu: Solne Zdroje, Zamoście, Lęborskie, Ogrody, Podczele, Śródmieście, Radzikowo, Radzikowo II, Rzemieślnicze, Nowa Starówka.

Obsługiwane miasta w pobliżu Kołobrzegu: Białogard, Koszalin, Drawsko Pomorskie, Świdwin.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 49 zł

Masz już dość wolno działającej drukarki lub faksu, który wybiórczo odbiera wiadomości? Nie możesz poradzić sobie z ploterem lub uszkodzoną niszczarką, ale nie chcesz inwestować w nowy sprzęt? Skontaktuj się z serwisem urządzeń biurowych z Kołobrzegu, który współpracuje s Serwissimo. Z pomocą przyjdą Ci wykwalifikowani fachowcy, których wieloletnie doświadczenie i pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę to atuty, które zostały docenione już przez wielu wcześniejszych klientów. Zadzwoń już teraz, a Twoje urządzenia biurowe posłużą Ci jeszcze lata!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431