Naprawa Urządzeń Biurowych Jelenia Góra

Urządzenia biurowe zwykle psują się wtedy, kiedy są nam najbardziej potrzebne. Z pewnością kojarzysz ten stres, kiedy masz terminowe zlecenie, przy którym pracowałeś po nocach, ostatnie minuty na jego oddanie, a tu… złośliwość rzeczy martwych. Na szczęście w przypadku awarii kserokopiarki, drukarki, niszczarki, urządzenia wielofunkcyjnego lub faksu możesz zgłosić się po pomoc do serwisu urządzeń biurowych z Jeleniej Góry, który jest partnerem Serwissimo. Oczywiście jedna popsuta drukarka to jeszcze nie koniec świata, ale po co utrudniać sobie życie, kiedy są fachowcy, którzy zajmą się tym od ręki.. Nie zwlekaj z jej naprawą, szkoda nerwów!

Zakres naprawy urządzeń biurowych w Jeleniej Górze i w pobliżu

Naprawa drukarek
Naprawa drukarek
Naprawa faksów
Naprawa faksów
Naprawa kserokopiarek
Naprawa kserokopiarek
Naprawa niszczarek
Naprawa niszczarek
Naprawa ploterów
Naprawa ploterów
Naprawa urządzeń wielofunkcyjnych
Naprawa urządzeń wielofunkcyjnych

Głogowski Wojciech Firma Usługowa "WIK"

Mostowa 5a, 58-500 Jelenia Góra

W Jeleniej Górze naprawa urządzeń biurowych może być jednocześnie profesjonalna i niedroga. Nie wierzysz? Poznaj partnera Serwissimo, a przekonasz się sam. Pracujący tutaj eksperci stale podnoszą swoje kwalifikacje, by móc sprostać nawet konserwacji i naprawie sprzętów biurowych najnowszej generacji. To fachowcy, dla których priorytetem jest satysfakcja klienta.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Jeleniej Góry: Cieplice Śląskie, Czarne, Jagniątków, Sobieszów, Śródmieście, Zatorze, Goduszyn, Grabary, Maciejowa, Strupice, Zabobrze.

 

Obsługiwane miasta w pobliżu Jeleniej Góry: Bolków, Kamienna Góra, Szklarska Poręba.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 59 zł
Diagnoza - GRATIS

Na wydrukach firmowych pozostają nieestetyczne zabrudzenia z tuszu? A może popsuła Ci się niszczarka, a na zniszczenie czeka mnóstwo dokumentów? Pracownicy skarżą się, że faks ma problemy z odbieraniem wiadomości? To zdecydowanie najwyższa pora, by skorzystać z usług profesjonalisty. W Jeleniej Górze naprawę urządzeń biurowych możesz zlecić firmie, która współpracuje z Serwissimo. To godny polecenia serwis urządzeń biurowych, któremu zaufało już wiele firm z Twojej okolicy. Dołącz do ich grona i Ty. Już dziś skontaktuj się z polecanym przez nas fachowcem!

Zadzwoń
732 080 431
poniedziałek - piatek 7:00 - 21:00
sobota 8:00 - 16:00

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zadzwoń