Naprawa Komputerów Szczecinek

Szukasz zdolnego informatyka w Szczecinku, który naprawi Twój laptop lub komputer stacjonarny? A może liczysz na wysoki standard usług i szybkie rozwiązanie Twoich problemów z systemem lub siecią? Zadzwoń do partnera Serwissimo i pozwól mu wykazać się wiedzą i specjalistycznymi umiejętnościami. Jeśli zależy Ci na modernizacji sprzętu komputerowego, wymianie uszkodzonych podzespołów lub usprawnieniu działania oprogramowania, jesteś w dobrym miejscu. Zadzwoń i pozostaw zgłoszenie, a specjalista zaproponuje Ci dogodne warunki serwisu i naprawy Twojego komputera.

Zakres naprawy komputerów w Szczecinku i w pobliżu

Naprawa laptopów
Naprawa laptopów
Naprawa komputerów
Naprawa komputerów
Pogotowie komputerowe
Pogotowie komputerowe
Obsługa informatyczna firm
Obsługa informatyczna firm

Serwis Komputerowy Assco Maciej Bitrych

Mieszka I-go 30/8A, 75-132 Koszalin

Twój laptop odmówił posłuszeństwa? Awaria komputera stacjonarnego? Jedynym rozwiązaniem jest niezwłoczny kontakt z doświadczonym serwisem komputerowym ze Szczecinka, który naprawi Twój sprzęt od ręki. Zaproponowane przez tego fachowca działania z pewnością będą skuteczne i dopasowane do Twoich oczekiwań. Każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo informatyków i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Szczecinka: Brzostowo, Bugno, Czarnobór, Marcelin, Osiedle Zachód, Świątki, Trzesieka.

Obsługiwane miasta w pobliżu Szczecinka: Białogard, Ustka, Koszalin, Darłowo, Słupsk, Miastko, Kołobrzeg.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 50 zł
Diagnoza - GRATIS

Partner Serwissimo to specjalistyczny serwis dokonujący skutecznych oraz trwałych napraw sprzętu komputerowego. Specjaliści szybko i zdecydowanie reagują na każde zgłoszenie o awarii komputera. Wiedzą bowiem, jak bardzo każdy z nas musi dziś polegać na niezawodności tego urządzenia. Pomagają w dokładnym zabezpieczaniu przed wirusami, instalują też systemy oraz oprogramowania, a jeśli trzeba to odzyskują dane. Elastycznie dostosowują się do wymagań klientów. Jeśli zatem chcesz, by w pełni profesjonalny serwis komputerów w Szczecinku zajął się Twoim komputerem, skontaktuj się jak najszybciej.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431