Naprawa Komputerów Świętochłowice

Potrzebny jest Ci godny zaufania fachowiec, dla którego naprawa komputerów różnego typu to żaden problem? Jeśli mieszkasz w Świętochłowicach, zgłoś się do partnera Serwissimo. To profesjonalny serwis komputerowy, który nie zawiedzie Cię w awaryjnej sytuacji. Bez względu na to, czy potrzebna jest Ci wyłącznie diagnostyka komputera, usuwanie wirusów, formatowanie laptopa, naprawa płyt głównych czy wymiana matrycy, tu możesz liczyć na profesjonalną i niedrogą pomoc. Zgłoś się do partnera Serwissimo ze Świętochłowic, a Twój komputer zyska drugie życie.

Zakres naprawy komputerów w Świętochłowicach i w pobliżu

Naprawa laptopów
Naprawa laptopów
Naprawa komputerów
Naprawa komputerów
Pogotowie komputerowe
Pogotowie komputerowe
Obsługa informatyczna firm
Obsługa informatyczna firm

Serwis Komputerowy Cis Łukasz Płaszczyk

os. 700-lecia Żor 8/28, 44-240 Żory

Profesjonalne i niedrogie usługi informatyczne świadczy w Świętochłowicach serwis komputerowy, który współpracuje z Serwissimo. Jego kompleksowa oferta, w połączeniu z szeroką wiedzą i doświadczeniem pracujących tutaj informatyków, a także z przystępnymi stawkami, to bez wątpienia gwarancja zadowolenia każdego klienta. Przekonaj się sam, czym jest profesjonalizm działania!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Świętochłowic: Centrum, Chropaczów, Lipiny, Piaśniki, Zgoda.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 100 zł
Diagnoza - GRATIS

Od dłuższego czasu zastanawiasz się nad stałą lub doraźną obsługą informatyczną swojej firmy? Chcesz wdrożyć nowy system informatyczny? Doskonale trafiłeś, ponieważ partner Serwissimo ze Świętochłowic wykonuje także tego typu usługi. Możesz oczywiście zgłosić się również do niego prywatnie. Potrzebne jest Ci odzyskiwanie danych, które przypadkiem utraciłeś? A może usuwanie wirusów, na które zupełnie nie działają znane Ci programy? Wymiana matrycy lub naprawa systemu? Partner Serwissimo ze Świętochłowic z pewnością będzie w stanie Ci pomóc. Skontaktuj się z nim już dzisiaj!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431