Naprawa Komputerów Łomża

Jeśli nie bardzo znasz się na naprawie sprzętu komputerowego, niesprawny komputer to z pewnością dla Ciebie duży powód do zmartwień. Potrzebne jest Ci czyszczenie laptopa lub usuwanie wirusów? A może wymiana matrycy lub wymiana karty graficznej, ale nie znasz się na częściach komputerowych, a tym bardziej na ich wymianie? Spokojnie. Na szczęście w Łomży jest godny zaufania serwis komputerowy, do którego możesz się zgłosić z każdym problemem dotyczącym komputera. Potrzebne są Ci nietypowe usługi informatyczne? Partner Serwissimo z Łomży prawdopodobnie również Ci pomoże!

Zakres naprawy komputerów w Łomży i w pobliżu

Naprawa laptopów
Naprawa laptopów
Naprawa komputerów
Naprawa komputerów
Pogotowie komputerowe
Pogotowie komputerowe
Obsługa informatyczna firm
Obsługa informatyczna firm

Serwis Komputerowy Giga Oskar Papież

Królowej Bony 6, 18-400 Stara Łomża przy Szosie

Partner Serwissimo z Łomży od wielu lat zajmuje się profesjonalną naprawą komputerów różnych marek, dzięki czemu bez problemu poradzi sobie z każdym Twoim zleceniem, bez względu na jego stopień zaawansowania. Możesz być pewien ekspresowej interwencji, wyjątkowo trafnej diagnozy, krótkiego terminu naprawy oraz wysokiej skuteczności działania. Przekonaj się sam, że warto!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Łomży: Stare Miasto, Południe, Łomżyca, Kraska.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 50 zł
Diagnoza - GRATIS

Jakiej marki jest Twój komputer? HP, Acer, Dell? A może masz komputer innego producenta, który już pilnie wymaga naprawy lub modernizacji, ponieważ masz go od kilku lat? Nie zastanawiaj się długo i zgłoś się do serwisu komputerowego z Łomży, który jest polecany przez Serwissimo, a Twoje problemy komputerowe znikną. Dyspozycyjne pogotowie komputerowe? Takie usługi również świadczy sprawdzony serwis komputerów z Łomży, który współpracuje z Serwissimo. Już dzisiaj zadzwoń do jednego z najlepszych fachowców z okolicy i oddaj swój sprzęt komputerowy w dobre ręce!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431