Naprawa Komputerów Leszno

Jeżeli Twój komputer stacjonarny ma już parę lat i nie był modernizowany, prawdopodobnie ma już za mało pamięci RAM, jak na dzisiejsze czasy. Nie musisz go jednak wymieniać na nowy. Wystarczy telefon do partnera Serwissimo z Leszna, a fachowiec przeprowadzi czyszczenie komputera i optymalizację oprogramowania tak, byś mógł z niego bez problemu korzystać. Twój laptop nie chce się włączyć? W tym przypadku również polecamy Ci usługi informatyczne partnera Serwissimo. Polecany przez nas serwis komputerowy z Leszna działa profesjonalnie, szybko, solidnie i niedrogo. Chcesz wymienić matrycę? Na szczęście tego typu usługi również wchodzą w zakres działalności polecanego przez nas serwisu komputerowego z Leszna.

Zakres naprawy komputerów w Lesznie i w pobliżu

Naprawa komputerów
Naprawa komputerów
Naprawa laptopów
Naprawa laptopów
Obsługa informatyczna firm
Obsługa informatyczna firm
Pogotowie komputerowe
Pogotowie komputerowe

Chel Lucjan Chojnacki

Polna 49, 64-000 Kiełczewo

Popsuty komputer? Pora na pogotowie komputerowe z Leszna, które działa ekspresowo, skutecznie, a przy tym niedrogo. Konserwacja i czyszczenie komputera? Tu również pomogą Ci eksperci od IT, będący pracownikami polecanego przez nas serwisu komputerowego. Z pewnością docenisz dyspozycyjność, mobilność, krótkie terminy realizacji oraz elastyczne podejście do każdego zlecenia.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Leszna: Antoniny, Gronowo, Grzybowo, Leszczynko, Os. Przyjaźni, Os. Przylesie, Zaborow, Zatorze.

Obsługiwane miasta w pobliżu Leszna: Grodzisk Wielkopolski, Kościan, Śrem.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

Potrzebny jest Ci godny zaufania informatyk, który wykona dla Ciebie profesjonalną diagnostykę komputera? A może niezbędne jest znaczne przyspieszenie komputera starszego typu? Serwis komputerowy z Leszna, który jest partnerem Serwissimo, zajmie się tym bez problemu. Formatowanie laptopa lub solidna i niedroga naprawa kart graficznych? Wezwij pogotowie komputerowe, które polecane jest przez Serwissimo. Tego typu zlecenia również wykonuje nasz partner. Możesz mu zaufać!

Zadzwoń
732 080 431
poniedziałek - piatek 7:00 - 21:00
sobota 8:00 - 16:00

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zadzwoń