Naprawa Komputerów Dąbrowa Górnicza

Niesprawny komputer w domu czy pracy to prawdziwy powód do zmartwień. Ale nie, jeśli wiesz, gdzie zwrócić się po pomoc. W Dąbrowie Górniczej możesz liczyć na serwis komputerów, który jest parterem Serwissimo. W zakres usług wchodzi tutaj nie tylko serwis laptopównaprawa komputerów stacjonarnych, ale również modernizacja komputera, wygrywanie nowego systemu i oprogramowania, usuwanie wirusów, odzyskiwanie danych z komputera, a także wymiana części. Jeśli potrzebna jest Ci profesjonalna i solidna obsługa informatyczna firm, również jesteś w idealnym miejscu. Już dziś zadzwoń do naszego partnera z Dąbrowy Górniczej i oddaj swój niesprawny komputer w ręce najlepszych fachowców w okolicy!

Zakres naprawy komputerów w Dąbrowie Górniczej i w pobliżu

Naprawa komputerów
Naprawa komputerów
Naprawa laptopów
Naprawa laptopów
Obsługa informatyczna firm
Obsługa informatyczna firm
Pogotowie komputerowe
Pogotowie komputerowe

Śmiałkowski Jarosław Soft-Com komputery i oprogramowanie

11 Listopada 24, 41-303 Dąbrowa Górnicza

Szukasz prawdziwego specjalisty od komputerów, który od ręki przeprowadzi diagnostykę, naprawę i modernizację twojego komputera? „Soft-Com” od 1997 oferuje kompleksowe naprawy laptopów i komputerów stacjonarnych w swoim zakładzie w Dąbrowie Górniczej. Ogromne, wieloletnie doświadczenie, świetna znajomość branży i używanie najlepszych podzespołów to recepta na bycie liderem. Sprawdź nas - zadzwoń lub wypełnij formularz i złóż nam zlecenie! Zapraszamy.

Obszar działania

Zlecenia realizujemy wyłącznie stacjonarnie w naszym zakładzie w Dąbrowie Górniczej przy ulicy 11 Listopada 24.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 20 zł
Diagnoza - GRATIS

 

Przypadkiem zalałeś nowego laptopa? Komputer stacjonarny nie chce się włączyć, a „niebieski ekran śmierci” śni Ci się po nocach? A może potrzebujesz zmodernizować komputer, który aktualnie posiadasz, by jego parametry były lepsze, a praca sprawniejsza? Zadzwoń do serwisu komputerowego z Dąbrowy Górniczej, który polecany jest w Serwissimo. Pracujący tutaj eksperci od IT zajmą się każdym Twoim zleceniem dotyczącym komputera. Szybko, profesjonalnie i w przystępnych cenach. Sprawdź sam!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431