Naprawa Klimatyzacji Radomsko

Przydałby Ci się roczny przegląd klimatyzacji? A może szukasz profesjonalnego serwisu, który pomoże Ci z odgrzybianiem klimatyzacji, uzupełnieniem czynnika chłodniczego albo wyczyszczeniem filtrów? Niezależnie od tego, jakiej usługi poszukujesz, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Partnerzy Serwissimo z Radomska świadczą kompleksowe usługi z zakresu serwisu klimatyzacji. Zgłoś się do nas, a na pewno nie pożałujesz! W mgnieniu oka dołącz do pokaźnego grona zadowolonych klientów i polecaj ekspertów z Serwissimo swoim znajomym.

Zakres naprawy klimatyzacji w Radomsku i w pobliżu

Montaż lub wymiana klimatyzacji
Montaż lub wymiana klimatyzacji
Naprawa klimatyzacji
Naprawa klimatyzacji

GRZEGORZ GAJ - FIRMA HANDLOWO USŁUGOWO PRODUKCYJNA ADEL

Łączkowice 3, 97-515 Masłowice

Jeśli jesteś mieszkańcem Radomska i zależy Ci na montażu klimatyzacji, ale nie wiesz, na jaki model się zdecydować, zadzwoń do nas! Technicy chętnie udzielą Ci pomocy i dostosują sprzęt do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy chcesz zamontować klimatyzację w swoim domu, biurze, a może lokalu – partnerzy Serwissimo wykonają tę usługę w sposób profesjonalny, a do tego niedrogim kosztem.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Radomska: Centrum, Tysiąclecia, Kowalowiec, Dwunastka, Batorego, Folwarki, Sucha Wieś, Bogwidzowy, Saniki, Brzeźnicka, Młodzowy, Kopiec, Miłaczki - Bugaj, Mickiewicza, Wymysłówek, Sobiecko Miejskie, Bartodzieje, Kierków.

Obsługiwane miasta w pobliżu Radomska: Częstochowa, Bełchatów, Opoczno.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 100 zł
Diagnoza - GRATIS

Dobrej jakości klimatyzacja to prawdziwy komfort szczególnie w upalne dni, ale tylko wtedy, kiedy sprzęt ten jest na bieżąco sprawdzany i serwisowany. Postaw na prawdziwych profesjonalistów z Radomska i ciesz się sprawną klimatyzacją na długie lata. Decydując się na usługi partnerów Serwissimo zyskujesz gwarancję wysokiej jakości przy niezwykle przystępnych cenach. To najlepsi fachowcy w swojej dziedzinie, dlatego zadzwoń już teraz i umów się na wizytę! Czekamy właśnie na Twoje zgłoszenie.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431