Naprawa Klimatyzacji Białystok

Chcesz cieszyć się świeżym i chłodnym powietrzem w ciepłe pory roku, ale z wnętrza wentylatora ulatnia się przykry zapach? A może myślisz o zamontowaniu klimatyzacji w swoim domu lub lokalu i poszukujesz fachowca, który szybko i profesjonalnie wykona tę usługę? Nie da się ukryć, że klimatyzacja to dziś niemalże obowiązkowe wyposażenie większości biur i lokali. Niezależnie od tego, jakiej usługi poszukujesz, serwis klimatyzacji z Białegostoku na pewno poradzi sobie z tym zadaniem!

Zakres naprawy klimatyzacji w Białymstoku i w pobliżu

Montaż lub wymiana klimatyzacji
Montaż lub wymiana klimatyzacji
Naprawa klimatyzacji
Naprawa klimatyzacji

Usługi Remontowe i Transportowe Zbigniew Marek Sienkiewicz

Kazimierza Pułaskiego 51/88, 15-337 Białystok

Posiadanie klimatyzacji to prawdziwy komfort, kiedy na zewnątrz panują tropikalne temperatury. Jeśli chcesz mieć pewność, że usługa montażu klimatyzacji zostanie przeprowadzona w sposób prawidłowy, zgłoś się do partnera Serwissimo, a na pewno nie pożałujesz! Konkurencyjne na rynku ceny, rzetelność i terminowość to cechy, jakimi mogą pochwalić się ci niezawodni fachowcy. Nie znajdziesz lepszego serwisu klimatyzacji w Białymstoku. Zostaw zgłoszenie już teraz, a pracownik firmy szybko do Ciebie oddzwoni!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Białegostoku: Centrum, Białostoczek, Sienkiewicza, Bojary, Piaski, Przydworcowe, Młodych, Antoniuk, Słoneczny Stok, Wygoda, Piasta I, Piasta II, Wysoki Stoczek, Dziesięciny I, Dziesięciny II, Zawady, Skorupy, Mickiewicza, Dojlidy, Bema, Kawaleryjskie, Nowe Miasto, Zielone Wzgórza, Starosielce, Jaroszówka, Leśna Dolina, Bacieczki, Dojlidy Górne.

 

 

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 70 zł
Diagnoza - GRATIS

Jeśli jesteś posiadaczem klimatyzacji to na pewno zdajesz sobie sprawę, że dzięki regularnym przeglądom klimatyzacji będziesz w stanie cieszyć się funkcjonalnością tego sprzętu znacznie dłużej. Żeby w pełni korzystać z zalet klimatyzatora, musisz od czasu do czasu zmierzyć się z usługą odgrzybiania klimatyzacji. Tego zadania podejmie się profesjonalny serwis klimatyzacji z Białegostoku. Zaufaj fachowcom, którzy siedzą w tej branży nie od dzisiaj, a na pewno docenisz swoją decyzję. Serwisanci z Białegostoku czekają na Twoje zgłoszenie.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431