Montaż Mebli Zgierz

Szukasz serwisu, który szybko poskłada Ci nowo zakupione meble na terenie Zgierza? Właśnie trafiłeś pod właściwy adres. Jeśli nigdy nie składałeś samodzielnie mebli, prawdopodobnie nie zdajesz sobie sprawy, jak trudne i pracochłonne jest to zadanie. Aby zaoszczędzić sobie wysiłku i wykorzystać swój cenny czas na ważniejsze sprawy, możesz powierzyć montaż mebli profesjonalistom współpracującym z Serwissimo! Specjaliści zmontują Twoje meble, ustawią je w odpowiednim miejscu i w razie potrzeby umiejscowią na ścianie.

Zakres montażu mebli w Zgierzu i w pobliżu

Montaż mebli
Montaż mebli
Skręcanie mebli
Skręcanie mebli

Montaż Mebli Bas-Tec Sebastian Czekaj

MAHATMY GANDHIEGO 16/2, 91-015 Łódź

Nie trać czasu i energii na zajęcie, które wymaga ręki fachowca. Jeśli jesteś mieszkańcem Zgierza, postaw na sprawdzony serwis, który zajmuje się skręcaniem i montażem mebli w sposób profesjonalny i niedrogim kosztem. Nie wiesz, jak złożyć meble kuchenne lub pokojowe? Nie ma problemu! Dla współpracujących z nami serwisantów nie ma zadań niemożliwych. Jeśli złożenie szafy przesuwnej przerosło Twoje umiejętności, skontaktuj się z nami i dobierz dogodną dla siebie usługę.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Zgierza: Kurak, os. Krzywie-Chełmy, os. Chełmy-Adelmówek, os. 650-lecia, Przybyłów, Stare Miasto, Nowe Miasto, Piaskowice-Aniołów, Podleśna, Proboszczewice-Lućmierz, Rudunki. 

Obsługiwane miasta w pobliżu Zgierza: Łódź, Pabianice, Aleksandrów Łódzki.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 60 zł

Zakupiłeś meble w IKEA i nie wiesz, jak je złożyć? Nie możesz poradzić sobie z montażem szafy przesuwnej? Nie jest to proste zadanie szczególnie dla osoby, która nigdy nie miała styczności ze składaniem mebli, a rysunek techniczny wydaje się być bardzo nieczytelny. Na szczęście na terenie Zgierza działają specjaliści dysponujący wiedzą i umiejętnościami, dzięki którym skręcenie nowoczesnych mebli to bułka z masłem. Nie trać czasu i nerwów, tylko skontaktuj się z nami i umów się na wizytę fachowca!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431