Montaż Mebli Wejherowo

Nie masz nerwów do składania mebli, a kiedy widzisz kolejną „prostą” instrukcję producenta, masz ochotę rzucić wszystko i wyjść z domu? Zawsze przy składaniu mebli brakuje Ci śrubek lub wywiercone otwory wydają się zbyt małe? Skontaktuj się z partnerem Serwissimo, który oferuje profesjonalny montaż mebli w przystępnych stawkach. Nie tylko złoży on wszystkie części ze sobą, ale również solidnie przytwierdzi Twoje meble do ściany lub w inne wyznaczone miejsca, byś Ty miał jak najmniej pracy.

Zakres montażu mebli w Wejherowie i pobliżu

Montaż mebli
Montaż mebli
Skręcanie mebli
Skręcanie mebli

Trander Spółka z O.O.

Marynarska 25, 84-230 Rumia

Jeśli czeka Cię montaż mebli nowych lub skręcanie mebli po przeprowadzce, skontaktuj się z partnerem Serwissimo z Wejherowa, który podobnymi rzeczami zajmuje się na co dzień. To fachowiec, który posiada wieloletnie doświadczenie i odpowiednie narzędzia, dzięki którym jego praca jest sprawna i solidna. Przystępne ceny i profesjonalna obsługa klienta to tutaj standard, który docenisz.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Wejherowa: Cementownia, Dzielnica Zachodnia, Kąpino Dolne, os. Harcerskie, os. Przemysłowa, os. Staszica, os. Ściegiennego, Śródmieście, Nanice, os. 1000-lecia, os. Chopina, os. Kaszubskie, os. Przyjaźni, os. Sucharskiego, Śmiechowo, Zamek.

 

Obsługiwane miasta w pobliżu Wejherowa: Gdańsk, Gdynia, Reda, Rumia, Sopot.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 80 zł
Diagnoza - GRATIS

Większość nowoczesnych mebli wymaga składania w domu klienta. Niestety nie każdy ma na to czas, nie mówiąc już o nerwach i narzędziach. O ile składanie mebli typu stolik czy półka zwykle zajmuje niewiele czasu, to już meble do salonu czy szafy przesuwne wymagają doświadczenia i dodatkowych narzędzi. Tego typu montaż mebli dobrze jest zlecić profesjonaliście, który doskonale zna się na swojej pracy. W Wejherowie możesz skorzystać z usług partnera Serwissimo, To złota rączka, która nie tylko poskłada Twoje nowe meble, ale również zamontuje je w odpowiednich miejscach. Zadzwoń do niego już dziś, a oszczędzisz wiele czasu i nerwów!

Zadzwoń
732 080 431
poniedziałek - piatek 7:00 - 21:00
sobota 8:00 - 16:00

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zadzwoń