Montaż Mebli Rumia

Większość dzisiejszych sklepów meblowych, a zwłaszcza popularne sieciówki, oferuje meble w paczkach, które należy samodzielnie złożyć w domu. Jest to opcja o tyle łatwa, że nie ma problemu z wniesieniem wielkiej i szerokiej garderoby do domu, ale coś za coś. Tego typu meble będzie trzeba niestety później skręcić na własną rękę. Kupiłeś meble do sypialni? Jeśli nie jesteś ekspertem od skręcania mebli lub po prostu nie masz na nie czasu, skontaktuj się z partnerem Serwissimo z Rumii, dla którego montaż mebli różnego typu to codzienność. To profesjonalista, który działa dokładnie i terminowo, więc z pewnością możesz mu zaufać.

Zakres montażu mebli w Rumi i pobliżu

Montaż mebli
Montaż mebli
Skręcanie mebli
Skręcanie mebli

Trander Spółka z O.O.

Marynarska 25, 84-230 Rumia

W Rumi swój montaż mebli zleć profesjonaliście, który współpracuje z Serwissimo, a oszczędzisz mnóstwo czasu i nerwów. Cenisz najwyższe standardy usług, terminowość i solidność? Doskonale trafiłeś, ponieważ właśnie w ten sposób pracuje partner Serwissimo. Jego niewygórowane stawki i ekspresowe działanie to kolejne atuty, które z pewnością docenisz. Przekonaj się sam!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Rumi: Biała Rzeka, Janowo, Lotnisko, Stara Piła, Szmelta, Zagórze.

 

Obsługiwane miasta w pobliżu Rumi:  Wejherowo, Reda, Gdańsk, Gdynia, Sopot.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 80 zł
Diagnoza - GRATIS

Przeprowadzasz się i czekać Cię będzie składanie mebli na nowo? Już przy pierwszym podejściu do nich miałeś sporo problemy z prawidłowym montażem i ani myślisz znów się w to pakować? Na szczęście w Rumii jest specjalista, który zawodowo zajmuje się montażem mebli różnego typu. To profesjonalista, który pracuje solidnie, ekspresowo i niedrogo. Dla niego skręcanie mebli to żadne wyzwanie, bez względu na to, czy są to meble dziecięce, czy meble do salonu. Zadzwoń do niego już dziś i oszczędź sobie mnóstwo czasu!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431