Montaż Mebli Pabianice

Kupiłeś meble w IKEA i nie wiesz, jak je złożyć? Nie możesz poradzić sobie z dołączoną instrukcją, która wydaje się być nieczytelna? Nic prostszego! Zamów profesjonalnego fachowca z Serwissimo, który działa na terenie Pabianic i zaoszczędź cenny czas. Doskonale wiemy, że składanie mebli to zadanie dla specjalisty. Partnerzy Serwissimo zajmują się profesjonalnym montażem i skręcaniem mebli różnego typu i wielu producentów. Przekonaj się, na czym polega fachowa obsługa klienta i ciesz się porządnie złożoną szafą lub łóżkiem!

Zakres montażu mebli w Pabianicach i w pobliżu

Montaż mebli
Montaż mebli
Skręcanie mebli
Skręcanie mebli

ANNATECH MAGDALENA STASIAK

Henryka Sienkiewicza 82/84, 90-318 Łódź

Mieszkasz w Pabianicach i szukasz sprawdzonego specjalisty, który poradzi sobie ze złożeniem nawet najbardziej skomplikowanej meblościanki? Próbowałeś już wszystkich metod, ale dalej nie wiesz, w jaki sposób powinieneś złożyć szafę przesuwną? Po co tracić czas i nerwy, kiedy możesz zlecić to zadanie osobie, która dysponuje doświadczeniem, wiedzą i odpowiednim sprzętem. Postaw na partnera Serwissimo z Pabianic i zadzwoń już teraz!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Pabianic: Centrum, Bugaj, Piaski, Stare Miasto, Karniszewice, Klimkowizna, Jutrzkowice, Wola Zaradzyńska Nowa, J. Salwy, Marii Konopnickiej, Jana Pawła II, Mikołaja Kopernika, Dąbrowa, Rypułtowice, Czyryczyn (daw.Sereczyn), Karolew, Nowa Wieś.

 

Obsługiwane miasta w pobliżu Pabianic: Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 100 zł
Diagnoza - GRATIS

Kupowanie mebli w paczkach do samodzielnego złożenia ma swoje plusy, ponieważ nie musisz wnosić ogromnej szafy na ostatnie piętro, ale coś za coś. Nie każdy dysponuje wiedzą i umiejętnościami, by samemu profesjonalnie złożyć meble, a ponadto jest to zadanie niezwykle pracochłonne i wymagające ogromnego skupienia. Zamiast ryzykować uszkodzeniem nowych mebli, postaw na fachowca z Serwissimo, dla którego złożenie mebli kuchennych czy pokojowych nie stanowi żadnego problemu. Możesz być pewny, że jeśli zdecydujesz się na specjalistę z Pabianic, Twoje meble będą skręcone szybko, solidnie i przede wszystkim niedrogo.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431