Montaż Mebli Łódź

Mieszkasz w Łodzi i czeka Cię montaż mebli? Świetnie się składa, ponieważ na terenie tej miejscowości działają partnerzy Serwissimo, którym niestraszne jest złożenie mebli kuchennych, garderoby czy zwykłej komody. Szybko i solidnie poskładają Twoje meble, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i swoje nerwy. To sprawdzeni fachowcy, którzy profesjonalnie są w stanie skręcić meble. Nie musisz już dłużej walczyć z nieczytelną instrukcją. Postaw na specjalistę, który zna się na rzeczy i ciesz się solidnie wykonaną usługą!

Zakres montażu mebli w Łodzi i w pobliżu

Montaż mebli
Montaż mebli
Skręcanie mebli
Skręcanie mebli

Montaż Mebli Bas-Tec Sebastian Czekaj

MAHATMY GANDHIEGO 16/2, 91-015 Łódź

Partnerzy Serwissimo skręcają meble różnego typu i wielu producentów, dlatego decydując się na ich usługi, zyskujesz gwarancję solidności, skrupulatności i wysokiego standardu obsługi klienta. Montaż mebli najlepiej zlecić profesjonaliście z Łodzi, który upora się ze złożeniem szafy przesuwnej czy łóżka. Oszczędź swój czas i siły i ciesz się dobrze wykonaną usługą. Zadzwoń już teraz, by umówić się na wizytę profesjonalisty z Serwissimo!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Łodzi: Bałuty, Górna, Polesie, Widzew, Śródmieście.

Obsługiwane miasta w pobliżu Łodzi: Zgierz, Pabianice, Aleksandrów Łódzki.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 60 zł

Kupiłeś meble IKEA i nie wiesz, jak je złożyć? Nic prostszego! Wiemy, że składanie mebli to zadanie czasochłonne i wymagające skupienia oraz odpowiednich umiejętności. Właśnie takimi cechami odznaczają się partnerzy Serwissimo, którzy zajmują się tym na co dzień. Możesz powierzyć im swoje nowoczesne meble bez obaw, że złożą je niepoprawnie. Nie czekaj i dołącz do grona zadowolonych klientów już teraz! Obawiasz się o koszt takiej usługi? Nie masz ku temu powodów, przystępne ceny to jeden z wielu pozytywnych atrybutów firm współpracujących z Serwissimo.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431