Montaż Mebli Kraków

Przeprowadziłeś się do Krakowa i szukasz firmy, która zajmie się ponownym skręceniem mebli? Zaufaj partnerowi Serwissimo, który wie, jak sobie radzić z montażem mebli w sposób bezpieczny dla otoczenia i zgodny z najwyższymi standardami. Nie zwlekaj, już dziś zadzwoń do partnera Serwissimo, który na swoim fachu zna się, jak nikt inny. Postaw na doświadczonego fachowca z odpowiednim sprzętem oraz wiedzą, dla którego montaż mebli nie jest żadnym problemem. Nie trać nerwów i skorzystaj z usług partnera Serwissimo, a gwarantujemy - nie pożałujesz.

Zakres montażu mebli w Krakowie i w pobliżu

Montaż mebli
Montaż mebli
Skręcanie mebli
Skręcanie mebli

MICHAŁ OGIŃSKI GBO

Kluczborska 5/91, 31-271 Kraków

Montaż mebli w Krakowie? Tylko z partnerem Serwissimo, dla którego skręcenie mebli to drobnostka. Doświadczenie, wiedza, odpowiednie narzędzia i brak wygórowanych stawek sprawia, że partner Serwissimo to najlepszy możliwy wybór. Przekonaj się już dziś, zadzwoń i zleć usługę montażu swoich nowych mebli, która zostanie wykonana w najlepszy możliwy sposób. Zaufaj firmie, współpracującej z Serwissimo!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Krakowa: Wzgórza Krzesławickie, Grzegórzki, Nowa Huta, Stare Miasto, Bieżanów - Prokocim, Krowodrza, Podgórze, Swoszowice, Bronowice, Podgórze Duchackie, Zwierzyniec, Czyżyny, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Dębniki, Mistrzejowice, Łagiewnik, Bieńczyce. 

 

Obsługiwane miasta w pobliżu Krakowa: Skawina, Wieliczka, Niepołomice.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 100 zł
Diagnoza - GRATIS

 

Kupiłeś nowe meble do salonu? Jesteś po przeprowadzce i chcesz na nowo złożyć meble kuchenne? A może musisz złożyć swoją szafę przesuwną? Nie przejmuj się, partner Serwissimo czeka, aby Ci pomóc. Doświadczony specjalista zajmie się  meblami w najlepszy sposób i skręci je solidnie, ekspresowo oraz bezpiecznie dla wszystkich domowników. Wszystko to oczywiście w niewygórowanej cenie. Wykorzystaj swoją szansę i zleć usługę profesjonaliście. Zadzwoń już teraz i postaw na partnera Serwissimo, który jest fachowcem w swojej dziedzinie.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431