Montaż Mebli Gorlice

Zgłoś się do profesjonalistów z polecenia Serwissimo i przekaż wszystkie wymagające odpowiednich kwalifikacji zadania. Zapewniamy, że w możliwie najkrótszym czasie fachowcy uporają się z montażem garderoby, skręceniem mebli do kuchni czy innych zadań. Podczas wieloletniej praktyki zawodowej specjaliści nie spotkali się z czynnościami, które przekroczyłyby posiadane przez nich umiejętności. Dbałość o szczegóły, punktualność oraz wysoka jakość oferowanych usług stawiają ich na czele pozostałych firm działających w tej samej branży. Zadzwoń i umów się!

Zakres montażu mebli w Gorlicach i w pobliżu

Montaż mebli
Montaż mebli
Skręcanie mebli
Skręcanie mebli

Montaż Mebli Setka Sebastian Tkacz

Biczyce Dolne 308/1, 33-395 Biczyce Dolne

Jeszcze dzisiaj postaw na fachowców z terenu Gorlic i przekaż im nawet najbardziej skomplikowane zadania. Zadbają, by zlecone przez Ciebie czynności zostały wykonane zgodnie z ustalonymi podczas rozmowy szczegółami. Bogaty staż zawodowy oraz odpowiednie kwalifikacje umożliwiają kompleksową i umiejętną realizację wszystkich zadań. Z powodzeniem zamontują tradycyjne meble do kuchni, meble biurowe lub garderobę.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Gorlic: Nowa Wieś, Łęgi, Dworzysko, Magdalena, Blich, Śródmieście, Pocieszka, Glinik Mariampolski, Zawodzie, Korczak, Sokół, Glinik.

Obsługiwane miasta w pobliżu Gorlic: Stary Sącz, Nowy Sącz, Limanowa.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 100 zł
Diagnoza - GRATIS

Natychmiast dołącz do naszych zadowolonych klientów i przekaż zlecenia, które powinny zostać jak najszybciej wykonane. Serwissimo to pewność profesjonalnej usługi. Przekonasz się o tym na własnej skórze, jeśli pozostawisz zgłoszenie. Skręcanie nowoczesnych mebli czy ich projektowanie to zadania, z którymi specjaliści świetnie sobie poradzą. Sprawnie i skutecznie zamontują meble IKEA, BLACK RED WHITE, meble do garderoby czy meble do kuchni. Postaw na profesjonalistów! Zgłoś się już teraz.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431