Montaż Mebli Gniezno

Nie jesteś w stanie samodzielnie skręcić mebli do salonu, kuchni lub sypialni? Zgłoś się do partnera Serwissimo z Gniezna i nie martw się o efekty wykonanych zadań. Zleć skręcenie łóżek, stołów, krzeseł, montaż garderoby lub np. mebli do ogrodu. Zapewniamy, że wszystkie zadania odbędą się w pierwszym dostępnym terminie. Gwarantujemy, że firma ta jest kompetentnym, cieszącym się renomą zespołem – regularnie otrzymywane pozytywne opinie to najlepsze potwierdzenie kompetencji fachowców. Zadzwoń właśnie w tej chwili! Pozostajemy do Twojej dyspozycji!

Zakres montażu mebli w Gnieźnie i w pobliżu

Montaż mebli
Montaż mebli
Skręcanie mebli
Skręcanie mebli

Montaż Mebli Instal-Budex Łukasz Niedźwiedź

Osiedle Kazimierza Wielkiego 8/8, 62-200 Gniezno

Złota rączka z Gniezna? Profesjonalny montaż mebli zleć partnerowi Serwissimo, który doskonale zna się na rysunkach technicznych. Dla takiego specjalisty skręcanie mebli to drobnostka. Wieloletnie doświadczenie, doskonałe narzędzia i niewygórowane stawki to tutaj norma. Zadzwoń już dziś, a Twoje nowoczesne meble będą złożone szybko, profesjonalnie i niedrogo.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Gniezna: Stare Miasto, Tysiąclecie, Ustronie, Grunwaldzkie , Pustachowa-Kokoszki, Skiereszewo, Winiary, Arkuszewo, Kawiary-Osiniec, Dalki, Piekary, Róża. 

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 50 zł

Nie masz możliwości, by samodzielnie skręcić meble? Z pomocą przychodzą specjaliści polecani przez Serwissimo, dlatego nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj skorzystaj z ich oferty. W zakres wykonywanych zadań wchodzi m.in. montaż mebli tarasowych, montaż mebli kuchennych czy skręcanie mebli biurowych. Wszystkie zlecenia zostaną wykonane w możliwie najwcześniejszym terminie – zadbamy, żeby skręcone meble mogły jak najszybciej zająć przeznaczone dla nich miejsce. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu, odpowiedzialnemu podejściu do zleceń i jak najszybciej przekaż zgłoszenie!

 

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431