Montaż Mebli Dębica

Obecnie większość producentów oferuje meble w częściach, które do dostarczeniu do mieszkania należy samodzielnie skręcić. Zmówiłeś nowy zestaw mebli, a nie masz czasu na składanie mebli? A może puszczają Ci nerwy już na etapie czytania nie zawsze czytelnej instrukcji montażu? Nie zwlekaj. Skontaktuj się z partnerem Serwissimo, który oferuje profesjonalny montaż i skręcanie mebli w Dębicy w przystępnej stawce. Zajmie się on nie tylko precyzyjnym montażem i skręceniem mebli, ale również bezpiecznym przytwierdzeniem ich do ściany do innego wyznaczonego przez Ciebie miejsca.

Zakres montażu mebli w Dębicy i w pobliżu

Montaż mebli
Montaż mebli
Skręcanie mebli
Skręcanie mebli

Moderno Przemysław Barnaś

Konrada Swinarskiego 3, 33-100 Tarnów

Potrzebna Ci będzie firma, która zajmie się montażem mebli i ich skręcaniem? Wśród partnerów Serwissimo znajdziesz firmy, które świadczą kompleksowe usługi, takie jak montaż mebliskręcanie mebli w Dębicy. Swoje usługi wykonują zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla firm i instytucji publicznych dokładając wszelkich starań, aby zgłoszenia załatwiać możliwie szybko.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Dębicy: Centrum, Gawrzyłowa-Mickiewicza, Kawęczyn-Pana Tadeusza, Kępa-Wolica, Świętosława, Krakowska-Południe, Krakowska-Północ, Rzeszowska Południe, Rzeszowska Północ, Słoneczne.

Obsługiwane miasta w pobliżu Dębicy:  Tarnów, Brzesko.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 100 zł
Diagnoza - GRATIS

Czeka Cię montaż mebli nowo zakupionych lub ponowne skręcanie mebli po przeprowadzce? Tylko działania przemyślane i sprawdzone gwarantują bezproblemowe oraz bezpieczne użytkowanie mebli. Partnerzy Serwissimo skręcają, składają, montują i instalują meble wszystkich marek, jak również meble na wymiar. W pracy stosują nie tylko dobrze sprawdzone rozwiązania, ale również nowoczesne techniki montażu. Postaw na firmę współpracującą z Serwissimo, a przekonasz się sam, jak powinna wglądać obsługa klienta na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z partnerem Serwissimo poprzez formularz lub telefonicznie już dziś!

Zadzwoń
732 080 431
poniedziałek - piatek 7:00 - 21:00
sobota 8:00 - 16:00

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zadzwoń