Montaż mebli Białystok

Rzadko zdarza się, że meble do salonu kupuje się w całości. Większe sklepy meblowe zwykle sprzedają swój towar w paczkach do samodzielnego złożenia. Samodzielny montaż mebli jest jednak często prosty wyłącznie w teorii. Dochodzi również kwestia czasu, którego nie każdy ma pod dostatkiem. Kupiłeś właśnie w popularnym sklepie meblowym nowe meble dziecięce lub meble do salonu i potrzebna jest Ci osoba, która szybko je poskłada, a przy okazji zamontuje we właściwych miejscach? Doskonale trafiłeś. Nie zwlekaj, tylko już dziś zadzwoń do partnera Serwissimo z Białegostoku. To doświadczony fachowiec, który dysponuje odpowiednim sprzętem, dzięki któremu montaż mebli różnych producentów to żaden problem.

Zakres montażu mebli w Białymstoku i pobliżu

Montaż mebli
Montaż mebli
Skręcanie mebli
Skręcanie mebli

Montaż Mebli Stolarek Żmojda Tomasz

Antoniukowska 12A/ 57, 15-845 Białystok

Złota rączka z Białegostoku? Profesjonalny montaż mebli zleć partnerowi Serwissimo, który doskonale zna się na rysunkach technicznych. Dla takiego specjalisty skręcanie mebli to drobnostka. Wieloletnie doświadczenie, doskonałe narzędzia i niewygórowane stawki to tutaj norma. Zadzwoń już dziś, a Twoje nowoczesne meble będą złożone szybko, profesjonalnie i niedrogo.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Białegostoku: Centrum, Białostoczek, Sienkiewicza, Bojary, Piaski, Przydworcowe, Młodych, Antoniuk, Słoneczny Stok, Wygoda, Piasta I, Piasta II, Wysoki Stoczek, Dziesięciny I, Dziesięciny II, Zawady, Skorupy, Mickiewicza, Dojlidy, Bema, Kawaleryjskie, Nowe Miasto, Zielona Wzgórza, Starosielce, Jaroszówka, Leśna Dolina, Bacieczki, Dojlidy Górne.

Obsługiwane miasta w pobliżu Białegostoku: Wasilków, Zambrów, Choroszcz, Mońki, Supraśl.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 39 zł
Diagnoza - GRATIS

Kiedy w grę wchodzi składanie mebli, warto zaufać profesjonaliście. Kupiłeś nowe meble biurowe? A może jesteś po przeprowadzce i trzeba złożyć na nowo szafy przesuwne? Na skręcenie czeka jeszcze kuchnia, a żona zaczyna się niecierpliwić? Zadzwoń do partnera Serwissimo z Białegostoku. Ten doświadczony specjalista złoży Twoje meble każdego typu solidnie, ekspresowo i w niewygórowanej cenie. Zadzwoń już dziś i umów się z fachowcem od montażu mebli!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431