Kominiarz Dębica

Zaobserwowałeś nieszczelność kanału dymowego? Koniecznie wezwij na pomoc kominiarza, który będzie wiedział najlepiej, co w tym przypadku należy zrobić. Profesjonalne uszczelnianie komina wykona dla Ciebie partner Serwissimo z Dębicy. Polecany przez nas zakład kominiarski zatrudnia wyłącznie jednych z najlepszych w okolicy ekspertów od kominów, którzy posiadają oczywiście odpowiednie uprawnienia kominiarskie i wieloletnie doświadczenie w branży. Możesz zaufać im zarówno w przypadku standardowych przeglądów kominiarskich, jak i w sytuacjach, kiedy niezbędne jest dyspozycyjne pogotowie kominiarskie.

Zakres usług kominiarskich w Dębicy i w pobliżu

Przegląd kominiarski
Przegląd kominiarski
Czyszczenie komina
Czyszczenie komina
Uszczelnianie komina
Uszczelnianie komina

Usługi Kominiarskie Daniel Szerszeń Florian

Młodości 7, 39-200 Dębica

W Dębicy polecamy Ci usługi kominiarskie partnera Serwissimo, który z pewnością nie zawiedzie Twojego zaufania. To specjalista, który posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Z jego usług korzysta wiele osób prywatnych, firm, instytucji i spółdzielni mieszkaniowych, ponieważ cechuje go terminowość, rzetelność i pełen profesjonalizm przy każdym zleceniu, którego się podejmuje.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Dębicy: Centrum, Gawrzyłowa-Mickiewicza, Kawęczyn-Pana Tadeusz, Kępa-Wolica, Świętosława, Krakowska-Południe, Krakowska-Północ, Rzeszowska Południe, Rzeszowska Północ, Słoneczne.

Obsługiwane miasta w pobliżu Dębicy: Przeworsk, Tarnów, Rzeszów, Łańcut, Mielec, Kolbuszowa.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 80 zł
Diagnoza - GRATIS

Jeśli Twój komin wymaga czyszczenia, wybierz profesjonalistę, który doskonale zna się na rzeczy. Niedrożny komin to poważny problem w domu, dlatego zadbaj o jego stan z należytą uwagą. Mechaniczne czyszczenie komina wykona dla Ciebie partner Serwissimo z Dębicy, czyli profesjonalny zakład kominiarski, w którym znajdziesz jednych z najlepszych w okolicy kominiarzy. To profesjonaliści, którzy wykonają dla Ciebie również przegląd komina, a także zajmą się uszczelnianiem komina, gdy będzie to niezbędne. Skontaktuj się z nimi już teraz!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431