Hydraulik Krosno

Zapchane rury? Domowe sposoby udrażniania zawiodły i nie wiesz, co dalej? Na szczęście wystarczy tylko jeden telefon, a Twój problem zniknie niemal tak szybko, jak się pojawił. Doświadczony hydraulik, który współpracuje w Krośnie z Serwissimo, to fachowiec, któremu możesz zaufać. Potrzebny jest Ci montaż grzejnika? A może usługi WUKO? Partner Serwissimo z pewnością będzie w stanie Ci pomóc, nawet jeśli w grę wchodzi podłączenie kuchenki gazowej oraz naprawa spłuczki w toalecie. Interesują Cię profesjonalne usługi gazownika? Mamy dobrą wiadomość. Lepiej nie mogłeś trafić!

Zakres usług hydraulicznych w Krośnie i w pobliżu

Usunięcie awarii hydraulicznej
Usunięcie awarii hydraulicznej
Naprawa spłuczek i toalet
Naprawa spłuczek i toalet
Udrażnianie rur i kanalizacji
Udrażnianie rur i kanalizacji
Wymiana i montaż kranów
Wymiana i montaż kranów
Wymiana i montaż wanien lub pryszniców
Wymiana i montaż wanien lub pryszniców
Wymiana i montaż wodomierzy
Wymiana i montaż wodomierzy
Naprawa grzejników
Naprawa grzejników
Montaż lub naprawa bojlera
Montaż lub naprawa bojlera

Usługi Hydrauliczne Piotr Sikora

Dominikowice 527, 38-303 Kobylanka

W Krośnie i najbliższych okolicach tego miasta swoje profesjonalne usługi hydrauliczne świadczy sprawdzony partner Serwissimo, który w branży działa od wielu lat. To bez wątpienia jeden z najlepszych hydraulików w okolicy, któremu możesz zaufać zarówno przy prostych usterkach, jak i przy poważnych awariach hydraulicznych. To specjalista, który działa solidnie, a przy tym niedrogo.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Krosna: Białobrzegi, Krościenko Niżne, Polanka, Suchodół, os. Grota Roweckiego, os. Turaszówka, Śródmieście, Zawodzie,  os. Markiewicza, os. Południe, os. Traugutta, os. Tysiąclecia. 

Obsługiwane miasta w pobliżu Krosna: Limanowa, Jasło, Stary Sącz, Nowy Sącz, Gorlice, Muszyna, Ciężkowice, Biecz, Grybów, Bobowa, Dukla.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

Popsuł Ci się bojler w mieszkaniu? A może zbliża się sezon grzewczy, a Ty masz zapowietrzone grzejniki? Wezwij na pomoc partnera Serwissimo, który świadczy profesjonalne usługi hydrauliczne. To profesjonalista, który pomoże Ci również przy montażu centralnego ogrzewania, a także zajmie się solidnym udrażnianiem rur w Twoim domu. Również w przypadku poważnej awarii hydraulicznej będziesz mógł liczyć na jego profesjonalną pomoc. Nie trać czasu na „złote rączki” z przypadku i już teraz skontaktuj się z hydraulikiem z Krosna, którego usługi poleca Serwissimo!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431