Hydraulik Kędzierzyn-Koźle

Szukasz hydraulika lub gazownika na terenie miasta Kędzierzyn-Koźle? A może jesteś z jego najbliższych okolic i potrzebne są Ci usługi hydrauliczne lub usługi gazownicze? Jesteś we właściwym miejscu. Pomoże Ci sprawdzony partner Serwissimo z Kędzierzyna-Koźla. To fachowiec, któremu możesz zaufać. Usługi, takie jak udrażnianie rur, montaż grzejnika, pogotowie kanalizacyjne, pogotowie hydrauliczne, WUKO, czy też inne prace hydrauliczne wykonuje on codziennie niemal od ręki. Nie musisz znać się na hydraulice, a tym bardziej na gazownictwie. Zna się na tym polecany przez nas fachowiec i chętnie Ci pomoże!

Zakres usług hydraulicznych w Kędzierzynie-Koźlu i w pobliżu

Montaż lub naprawa bojlera
Montaż lub naprawa bojlera
Naprawa grzejników
Naprawa grzejników
Naprawa spłuczek i toalet
Naprawa spłuczek i toalet
Udrażnianie rur i kanalizacji
Udrażnianie rur i kanalizacji
Usunięcie awarii hydraulicznej
Usunięcie awarii hydraulicznej
Wymiana i montaż wanien lub pryszniców
Wymiana i montaż wanien lub pryszniców
Wymiana i montaż kranów
Wymiana i montaż kranów
Wymiana i montaż wodomierzy
Wymiana i montaż wodomierzy

F.H.U. Tomasz Brożek

Powstańców Śląskich 146, 44-178 Przyszowice

Usługi hydrauliczne w Kędzierzynie-Koźlu wykona dla Ciebie najlepiej partner Serwissimo, którego wieloletnie doświadczenie, profesjonalna obsługa klienta, solidność, skuteczność i niewygórowane stawki to niepodważalne atuty. Możesz zlecić mu nie tylko drobne naprawy, ale również poważne awarie, które wymagają szczególnych kwalifikacji. To godni polecenia fachowcy. Przekonaj się sam!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Kędzierzyna-Koźla: Azoty, Blachownia Śląska, Kłodnica, Port, Rogi, Lenartwice, os. Piastów, Cisowa, Żabieniec, Sławięcice, Podstarzyniec, Kuźniczka, Miejsce Kłodnickie, Pogorzelec.

Obsługiwane miasta w pobliżu Kędzierzyna-Koźla: Mikołów, Kunrów, Pyskowice, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Ruda Śląska, Wodzisław Śląski, Zabrze, Tarnowskie Góry, Chorzów, Orzesze, Rybnik, Żory, Tychy, Czerwionka-Leszczyny, Gliwice, Katowice, Łaziska Górne.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

Cieknący prysznic daje Ci się we znaki? A może planujesz wymianę wanny? Potrzebny jest Ci fachowiec do podłączenia kuchenki gazowej? Spłuczka w toalecie nie działa prawidłowo? A może chodzi o przepychanie rur? Zadzwoń już dzisiaj do partnera Serwissimo z Kędzierzyna-Koźla, który takie problemy rozwiązuje na co dzień. To doświadczony hydraulik, na którego możesz liczyć, bez względu na skalę problemu, z którym się zgłosisz. Potrzebne jest Ci pogotowie hydrauliczne? Nie zwlekaj, tylko zadzwoń już dzisiaj do polecanej przez nas firmy hydraulicznej!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431