Elektryk Wodzisław Śląski

Kupiłeś dom, ale zdecydowanie nadaje się on do remontu? Instalacja elektryczna w domu jest już szczególnie przestarzała i należałoby wymienić ją na nową? Interesują Cię ponadto instalacje odgromowe, ale nie możesz znaleźć godnego zaufania elektryka, którego oferta jest na tyle kompleksowa, byś mógł zlecić mu całość robót, związanych z szeroko pojętą elektryką? Wybierz elektryka z Wodzisławia Śląskiego, który jest partnerem Serwissimo. Gwarantujemy, że możesz mu zaufać!

Zakres usług elektrycznych w Wodzisławiu Śląskim i w pobliżu

Usuwanie awarii elektrycznych
Usuwanie awarii elektrycznych
Naprawa oświetlenia
Naprawa oświetlenia
Podłączanie urządzeń
Podłączanie urządzeń
Pomiary elektryczne
Pomiary elektryczne

Usługi Elektryczne Tomasz Brożek

Powstańców Śląskich 146, 44-178 Przyszowice

W Wodzisławiu Śląskim i okolicach szczególnie polecamy Ci atrakcyjne cenowo usługi elektryczne partnera Serwissimo. To godna zaufania firma elektryczna, która działa profesjonalnie, bez względu na rodzaj otrzymanego zlecenia. Wykwalifikowana kadra elektryków z uprawnieniami skutecznie rozwiąże każdy problem dotyczący instalacji elektrycznych. Sprawdź i przekonaj się sam!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Wodzisławia Śląskiego: Jedłownik, Kokoszyce, Nowe Miasto, Radlin, Turzyczka - Karkoszka, os. XXX-lecia, Piastów - Dąbrówki, Zawada, Wilchwy, Stare Miasto.

Obsługiwane miasta w pobliżu Wodzisławia Śląskiego: Katowice, Świętochłowice, Mikołów, Knurów, Bieruń, Bytom, Pyskowice, Piekary Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Ruda Śląska, Zabrze, Kędzierzyn-Koźle, Tarnowskie Góry, Chorzów, Orzesze, Rybnik, Żory, Tychy, Gliwice, Łaziska Górne, Czerwionka-Leszczyny.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

Jeśli potrzebna jest Ci instalacja elektryczna w podłodze lub wymiana skrzynki z bezpiecznikami, postaw na specjalistę, który w branży działa od lat. Usługi elektryczne bez wątpienia wymagają fachowej wiedzy i dużego doświadczenia praktycznego, dlatego polecamy Ci elektryka z uprawnieniami, który jest partnerem Serwissimo. Ten fachowiec z Wodzisławia Śląskiego doskonale odnajdzie się przy prostych zleceniach jak wymiana gniazdka, jak i przy tych szczególnie wymagających, jak naprawa poważnej awarii elektrycznej. Z pewnością spodoba Ci się również jego cennik usług elektrycznych, ponieważ to fachowiec, który działa profesjonalnie, a przy tym w niewygórowanych stawkach. Skontaktuj się z nim już teraz!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431