Elektryk Wieliczka

Awaria elektryczna to zawsze sytuacja niecierpiąca zwłoki i wymagająca interwencji doświadczonego fachowca. Rozmrażający się zamrażalnik czy niechłodząca lodówka to przecież ogromny problem. Jeśli mieszkasz na terenie Wieliczki, to w przypadku wszelkich problemów elektrycznych partner Serwissimo służy szybką pomocą. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście do każdego klienta czy doskonałe zaplecze techniczne pozwoliły zyskać mu tytuł lidera wśród lokalnych elektryków. Kompleksowa obsługa i atrakcyjne ceny – prawda, że brzmi kusząco? Łap za telefon, by wezwać rzetelnego specjalistę!

Zakres usług elektrycznych na terenie Wieliczki i w pobliżu

Usuwanie awarii elektrycznych
Usuwanie awarii elektrycznych
Naprawa oświetlenia
Naprawa oświetlenia
Podłączanie urządzeń
Podłączanie urządzeń
Pomiary elektryczne
Pomiary elektryczne

Usługi Elektryczne Qualitet

Twardowskiego 37/12, 30-312 Kraków

Nawet najprostsza naprawa elektryczna Cię przerasta? Nie potrafisz poradzić sobie z zamontowaniem żyrandolaWymiana gniazdka również przekracza Twoje możliwości? Wezwij na pomoc specjalistów do zadań specjalnych. Partner Serwissimo skutecznie wyręcza mieszkańców Wieliczki we wszelkich pracach elektrycznych. Wszystkie usługi realizowane przez elektryków wykonywane są terminowo, rzetelnie i sprawnie, a celem jest pełna satysfakcja klienta.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Wieliczki: Bogucice, Centrala, Glinki, Gościniec, Grabówki, Klasno.

Obsługiwane miasta w pobliżu Wieliczki: Skawina, Kraków.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 150 zł
Diagnoza - GRATIS

Chcesz, by profesjonalny elektryk w Wieliczce zajął się Twoimi problemami z instalacją? Jeśli tak, to właśnie jesteś na bardzo dobrej drodze, aby taką pomoc uzyskać. Partner Serwissimo zajmuje się zarówno poważnymi interwencjami związanymi z brakiem prądu, jak i pracami konserwacyjnymi, pomiarami elektrycznymi lub podłączaniem urządzeń. Jego szeroki zakres usług jest systematycznie uzupełniany z myślą o najbardziej wymagających klientach. Dlatego od lat umacnia swoją markę, a wykonywane przez niego interwencje są skuteczne i solidne.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431