Elektryk Tczew

Od lat nie wzywałeś elektryka, a Twoje przyłącza elektryczne są już mocno przestarzałe? Zgłoś się do partnera Serwissimo z miasta Tczew, a zobaczysz, czym jest profesjonalna praca i rzetelność fachowca. Polecana przez nas firma elektryczna ma bardzo szeroką ofertę, dzięki czemu sprosta każdemu Twojemu zleceniu dotyczącemu elektryki. Fachowiec od Serwissimo naprawi Ci domofon, zainstaluje system alarmowy, wymieni oświetlenie w Twoim mieszkaniu, a także naprawi bojler. Znajdziesz tu jednych z najlepszych ekspertów w okolicy, dla których nie istnieją „zbyt trudne zlecenia”. Sprawdź sam!

Zakres usług elektrycznych w Tczewie i w pobliżu

Usuwanie awarii elektrycznych
Usuwanie awarii elektrycznych
Naprawa oświetlenia
Naprawa oświetlenia
Podłączanie urządzeń
Podłączanie urządzeń
Pomiary elektryczne
Pomiary elektryczne

Usługi Elektryczne Radosław Łuczak

Wybickiego 5B/1, 82-200 Malbork

Solidny i niedrogi elektryk w mieście Tczew, którego poleca Serwissimo czeka na Twój telefon i bez względu na skalę Twojego problemu z elektryką, pomoże Ci profesjonalnie i szybko. Jego wieloletnie doświadczenie w branży to niepodważalny atut, dzięki któremu jest w stanie szybko i skutecznie wykonać każde zlecenie dotyczące elektryki. Docenisz również jego dyspozycyjność i zaangażowanie.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Tczewa: Nowe Miasto, Bajkowe, Piotrowo, Malinowo, Prątnica, Strzelnica, Suchostrzygi, Za Parkiem, Stare Miasto, Czyżykowo, Garnuszewskiego, Górki, Bema, Kolejarz, Staszica, Witosa, Zatorze.

Obsługiwane miasta w pobliżu Tczewa: Malbork, Sztum, Nowy Dwór Gdański.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 50 zł
Diagnoza - GRATIS

Od dłuższego czasu przymierzasz się do telefonu do elektryka, jednak odrobinę wstrzymuje Cię koszt instalacji elektrycznej? Spokojnie. Polecany przez nas elektryk z Tczewa ma niewygórowane ceny usług elektrycznych. To profesjonalista, który działa solidnie i ekspresowo. Częsty brak prądu dezorganizuje życie Twoje i Twojej rodziny? A może problem ten dotyczy Twojej firmy, przez co często narażony jesteś na straty i zastoje? Zadzwoń już dzisiaj do partnera Serwissimo!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431