Elektryk Tarnobrzeg

Kupiłeś stary, zaniedbany dom i chcesz przywrócić mu dawny blask? To najlepsza okazja, by zadbać o detale, takie jak instalacja elektryczna w domu. Zwykle nie zwracamy uwagi na jej stan, aż do poważnej awarii elektrycznej. Jeśli nie chcesz co chwilę wzywać pogotowia elektrycznego, skorzystaj z usług elektryka z uprawnieniami, który ma doświadczenie w wymianie starych instalacji elektrycznych na nowe. Partner Serwissimo z Tarnobrzegu pomoże Ci również z innymi problemami, w tym np. wykona profesjonalne pomiary elektryczne lub znajdzie przyczynę częstego braku prądu w Twoim mieszkaniu. Jego oferta jest kompleksowa. Sprawdź ją!

Zakres usług elektrycznych w Tarnobrzegu i w poblizu

Usuwanie awarii elektrycznych
Usuwanie awarii elektrycznych
Naprawa oświetlenia
Naprawa oświetlenia
Podłączanie urządzeń
Podłączanie urządzeń
Pomiary elektryczne
Pomiary elektryczne

Usługi Elektryczne Lginstal Łukasz Giermasiński

Polna 34, 39-400 Tarnobrzeg

Solidny i sumienny elektryk z miasta Tarnobrzeg to fachowiec, który świadczy profesjonalne usługi elektryczne w przystępnych cenach. Prezentujemy jego działalność w Serwissimo, ponieważ pracujący tutaj specjaliści do swojego zawodu podchodzą odpowiedzialnie i z pełnym zaangażowaniem podejmują się każdego zlecenia. Możesz zaufać ich doświadczeniu i wysokiej klasy narzędziom.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Tarnobrzegu: Dzików, Miechocin, Mokrzyszów, Serbinów, Wielowieś, Nagnajów, Piastów, Przywiśle, Sobów.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 100 zł

Z Partnerem Serwissimo z Tarnobrzegu nie musisz zastanawiać się, jaki jest koszt instalacji elektrycznej lub koszt instalacji odgromowej. Polecany przez nas elektryk z uprawnieniami ma wyjątkowo przystępny cennik usług elektrycznych, przy zachowaniu profesjonalizmu na każdym etapie prac. Potrzebny jest Ci niedrogi elektromonter do podłączenia płyty indukcyjnej? A może popsuł Ci się bojler lub domofon? Zadzwoń już dzisiaj do doświadczonego partnera Serwissimo z Tarnobrzegu, który pomoże Ci szybko, solidnie i niedrogo!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431