Elektryk Tarnobrzeg

Kupiłeś stary, zaniedbany dom i chcesz przywrócić mu dawny blask? To najlepsza okazja, by zadbać o detale, takie jak instalacja elektryczna w domu. Zwykle nie zwracamy uwagi na jej stan, aż do poważnej awarii elektrycznej. Jeśli nie chcesz co chwilę wzywać pogotowia elektrycznego, skorzystaj z usług elektryka z uprawnieniami, który ma doświadczenie w wymianie starych instalacji elektrycznych na nowe. Partner Serwissimo z Tarnobrzegu pomoże Ci również z innymi problemami, w tym np. wykona profesjonalne pomiary elektryczne lub znajdzie przyczynę częstego braku prądu w Twoim mieszkaniu. Jego oferta jest kompleksowa. Sprawdź ją!

Zakres usług elektrycznych w Tarnobrzegu i w poblizu

Usuwanie awarii elektrycznych
Usuwanie awarii elektrycznych
Naprawa oświetlenia
Naprawa oświetlenia
Podłączanie urządzeń
Podłączanie urządzeń
Pomiary elektryczne
Pomiary elektryczne

Usługi Elektryczne Inwire Daniel Siembida

Aleja Jana Pawła II 80 lok. 6, 37-450 Stalowa Wola

Solidny i sumienny elektryk z miasta Tarnobrzeg to fachowiec, który świadczy profesjonalne usługi elektryczne w przystępnych cenach. Prezentujemy jego działalność w Serwissimo, ponieważ pracujący tutaj fachowcy do swojego zawodu podchodzą odpowiedzialnie i z pełnym zaangażowaniem podejmują się każdego zlecenia. Możesz zaufać ich doświadczeniu i wysokiej klasy narzędziom.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Tarnobrzegu: Dzików, Miechocin, Mokrzyszów, Serbinów, Wielowieś, Nagnajów, Piastów, Przywiśle, Sobów. 

Obsługiwane miasta w pobliżu Tarnobrzegu: Sandomierz, Stalowa Wola.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

Z Partnerem Serwissimo z Tarnobrzegu nie musisz zastanawiać się, jaki jest koszt instalacji elektrycznej lub koszt instalacji odgromowej. Polecany przez nas elektryk z uprawnieniami ma wyjątkowo przystępny cennik usług elektrycznych, przy zachowaniu profesjonalizmu na każdym etapie prac. Potrzebny jest Ci niedrogi elektromonter do podłączenia płyty indukcyjnej? A może popsuł Ci się bojler lub domofon? Zadzwoń już dzisiaj do doświadczonego partnera Serwissimo z Tarnobrzegu, który pomoże Ci szybko, solidnie i niedrogo!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431