Elektryk Świętochłowice

Znów nie ma prądu? Uważaj - instalacje elektryczne w domu mogą być już w kiepskim stanie. Nie zwlekaj, tylko jak najszybciej skontaktuj się z doświadczonym elektrykiem. W Świętochłowicach najlepszy wybór to oczywiście sprawdzony partner Serwissimo, który wykona przegląd instalacji i w razie potrzeby zaproponuje Ci ich naprawę lub wymianę. Myślisz o wymianie oświetlenia w mieszkaniu? A może całkowicie inne usługi elektryczne są tym, czego szukasz? Skontaktuj się z partnerem Serwissimo ze Świętochłowic, którego oferta jest tak kompleksowa, że z pewnością będzie w stanie sprostać Twoim wymaganiom. Zgłoś się do partnera Serwissimo, który podobne zlecenia wykonuje na co dzień.

Zakres usług elektrycznych w Świętochłowicach i w pobliżu

Usuwanie awarii elektrycznych
Usuwanie awarii elektrycznych
Naprawa oświetlenia
Naprawa oświetlenia
Podłączanie urządzeń
Podłączanie urządzeń
Pomiary elektryczne
Pomiary elektryczne

Usługi Elektryczne Soft-El Aleksander Duda

Johanna Goethego 34, 41-800 Zabrze

Jeśli potrzebny jest Ci elektryk w Świętochłowicach, wybór jest jeden - to partner Serwissimo. Ten doświadczony elektryk z uprawnieniami nie zawiedzie Cię w żadnej sytuacji. Z pewnością docenisz jego zaangażowanie i drobiazgowość działania, a także konkurencyjne na rynku stawki za usługi elektryczne. Cenisz najwyższe standardy obsługi klienta i dyspozycyjność? Doskonale trafiłeś!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Świętochłowic: Centrum, Chropaczów, Lipiny, Piaśniki, Zgoda.

Obsługiwane miasta w pobliżu Świętochłowic: Ruda Śląska, Chorzów, Gliwice, Zabrze.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

Po raz kolejny odkryłeś brak prądu po burzy lub silniejszym wietrze, a na domiar złego wyłącznie w Twoim nowym domu? Tu pora na doświadczonego elektryka ze Świętochłowic, który z pewnością szybko zdiagnozuje, w czym problem. To godny zaufania fachowiec, który doskonale zna się na rzeczy. Jego cennik usług elektrycznych nie jest wygórowany, a praca wyjątkowo skuteczna. Pomoże Ci również w innych zadaniach, takich jak wymiana włącznika, naprawa bojlera czy montaż domofonu. Zadzwoń koniecznie i umów się na wizytę!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431