Elektryk Świdnica

Każdy doskonale wie, że instalacja elektryczna w domu to podstawa, jednak zwykle zwracamy na nią uwagę dopiero w momencie poważnej awarii elektrycznej. Jeśli jesteś mieszkańcem Świdnicy i pilnie potrzebny jest Ci elektryk, który profesjonalnie podejdzie do Twojego zlecenia dotyczącego przyłączy elektrycznych, doskonale trafiłeś. Polecana przez nas firma elektryczna zadba o instalacje elektryczne w Twoim mieszkaniu, naprawi Ci popsute gniazdko oraz profesjonalnie wykona potrzebne pomiary elektryczne. Czeka Cię wymiana skrzynki z bezpiecznikami? Zadzwoń, a partner Serwissimo wykona każde zlecenie, które mu powierzysz!

Zakres usług elektrycznych w Świdnicy i w pobliżu

Usuwanie awarii elektrycznych
Usuwanie awarii elektrycznych
Naprawa oświetlenia
Naprawa oświetlenia
Podłączanie urządzeń
Podłączanie urządzeń
Pomiary elektryczne
Pomiary elektryczne

Usługi Elektryczne Zbigniew Faściszewski

Wincentego Witosa 47, 58-306 Wałbrzych

Z przyjemnością prezentujemy usługi elektryczne naszego partnera ze Świdnicy. To doskonały fachowiec, który odpowiedzialnie i profesjonalnie podchodzi do każdego swojego zlecenia. Kompleksowa oferta, sumienność i profesjonalna obsługa Klienta to u niego podstawa, a niewygórowane stawki i krótkie terminy realizacji doceniło już wielu jego klientów. Dołącz do nich i Ty!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Świdnicy: Kraszowice, Os. Kolonia, Os. Młodych, Os. Piastów, Os. Słowiańskie, Os. Zarzecze, Os. Zawiszów, Os. Zwierzynieckie.

Obsługiwane miasta w pobliżu Świdnicy: Świebodzice, Boguszów-Gorce, Wałbrzych, Bielawa.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

Doskonale wiemy, że każdy przypadek problemów z elektryką wymaga maksymalnie szybkiej interwencji. Właśnie dlatego partner Serwissimo ze Świdnicy to godny zaufania elektryk z uprawnieniami, który nie zawiedzie Cię w sytuacji awaryjnej. To ekspert od instalacji elektrycznych, dzięki czemu szybko zlokalizuje źródło problemu i wyeliminuje je, a także naprawi powstałe usterki. Czeka Cię prosta wymiana gniazdka? A może interesują Cię skomplikowane instalacje odgromowe? Już teraz skontaktuj się z firmą elektryczną ze Świdnicy, która współpracuje z Serwissimo!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431