Elektryk Swarzędz

Jeśli Twój komputer bezustannie wybija bezpieczniki albo gniazdka w mieszkaniu są gorące i słychać lekkie trzaski przy wkładaniu lub wyciąganiu wtyczki, to najwyższy czas, by skorzystać z pomocy elektryka. Wezwij fachowca ze Swarzędza, który pomoże Ci z większością problemów z zakresu elektryki. Nie czekaj, aż Twoja instalacja elektryczna ulegnie całkowitemu uszkodzeniu, co wygeneruje większe koszty naprawy. Porzuć wszystkie swoje zmartwienia i profilaktycznie zgłoś się po pomoc jeszcze dzisiaj!

Zakres usług elektrycznych w Swarzędzu i w pobliżu

Usuwanie awarii elektrycznych
Usuwanie awarii elektrycznych
Naprawa oświetlenia
Naprawa oświetlenia
Podłączanie urządzeń
Podłączanie urządzeń
Pomiary elektryczne
Pomiary elektryczne

Usługi Elektryczne Elgrun Marek Podgórski

Opalenicka 66/6, 60-362 Poznań

Awaria elektryczna na terenie Swarzędza? Potrzebne dyspozycyjne i skuteczne pogotowie elektryczne, które w ekspresowym tempie przyjedzie na miejsce zgłoszenia? W przypadku wystąpienia tego typu usterki lepiej nie czekać na ostatnią chwilę, gdyż w takim wypadku ryzykujemy bezpieczeństwo nasze i naszych domowników. Postaw na elektryka ze Swarzędza, który szybko zdiagnozuje źródło awarii i jeszcze szybciej się go pozbędzie.

Obszar działania

Obsługiwany cały Swarzędz.

Obsługiwane miasta w pobliżu Swarzędza: Poznań, Luboń.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 100 zł
Diagnoza - GRATIS

Nie masz zaufania do niesprawdzonych fachowców z wątpliwymi kwalifikacjami? Na szczęście partnerzy Serwissimo cieszą się nienaganną opinią i bogatą praktyką, która pozwala im na uporanie się z większością problemów elektrycznych. Niezależnie od tego, czy chodzi o podłączenie płyty indukcyjnej, montaż oświetlenia, a może naprawę domofonu, dla partnera Serwissimo z terenu Swarzędza nie ma zadania niewykonalnego! To elektryk z uprawnieniami, który jest w tej branży nie od dziś. Przekonaj się sam!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431