Elektryk Racibórz

W każdej firmie lub mieszkaniu może przytrafić się nagła usterka elektryczna, w których trzeba wezwać szybko pogotowie elektryczne. Racibórz i okolice są w dobrej sytuacji, ponieważ to właśnie tutaj Serwissimo ma zawodowców, których wypróbowało już dziesiątki klientów. Dobry elektryk z uprawnieniami nie tylko przeprowadzi pomiary elektryczne, ale także bezbłędnie zdiagnozuje przyczynę usterek domowej elektryki. Fachowcy współpracujący z Serwissimo wiedzą, jak liczy się czas i pieniądze, dlatego zaoferują Ci możliwie najkorzystniejsze warunki. Ich usługi elektryczne są niedrogie, lecz skuteczne i wysokiej jakości. Zadzwoń, umów termin wizyty i przekonaj się sam!

Zakres usług elektrycznych w Raciborzu i w pobliżu

Usuwanie awarii elektrycznych
Usuwanie awarii elektrycznych
Naprawa oświetlenia
Naprawa oświetlenia
Podłączanie urządzeń
Podłączanie urządzeń
Pomiary elektryczne
Pomiary elektryczne

Usługi Elektryczne Szulc Group Mateusz Szulc

Poloczka 79, 44-207 Rybnik

Zaufaj profesjonalistom z Serwissimo i zdecyduj się na usługi elektryczne wysokiej jakości. Elektryk z Raciborza? Ten rekomendowany przez Serwissimo to pewność, że będzie bezpiecznie, skutecznie i niedrogo. Masz problem z domową instalacją elektryczną lub chcesz ją sprawdzić? Zadzwoń i umów się na wizytę z doświadczonym elektrykiem z Twojego miasta. Nie pożałujesz!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Raciborza: Centrum, Nowe Zagrody, Ocice, Płonia, Brzezie, Studzienna, Stara Wieś, Miedonia, Ostróg, Markowice, Sudoł, Obora. 

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 180 zł

Elektryk to fachowiec, który potrzebny jest w wielu sytuacjach. Brak prądu, okresowe pomiary elektryczne, naprawa gniazdek, a nawet montaż elektrourządzeń! Podłączenie płyty indukcyjnej? Powierz to fachowcom, którzy zrobią to prawidłowo, bezpiecznie i zgodnie z zasadami BHP. Niezależnie od tego, czy to nowa usterka, czy odkładany od dawna remont, Twoją instalacją elektryczną powinni zająć się fachowcy współpracujący z Serwissimo. Rzetelnie, szybko, solidnie… przekonaj się, co potrafią nasi partnerzy. Zapraszamy do kontaktu klientów z Raciborza i okolic!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431