Elektryk Pruszków

Po raz kolejny brak prądu daje Ci się we znaki? Twoja firma narażona jest na zastoje? A może zamrażarka w domu niespodziewanie się rozmraża? Problemów z elektryką nie należy bagatelizować. Tu trzeba działać, a najlepiej szybko i skutecznie. Zadzwoń do elektryka z Pruszkowa, który wykona dla Ciebie przegląd instalacji elektrycznej. To solidna firma elektryczna, której możesz zlecić również wymianę oświetlenia w mieszkaniu, a także naprawę domofonu i bojlera. Podłączenie płyty indukcyjnej? To również żaden problem dla tych fachowców. Polecani przez nas elektrycy podobne usługi świadczą na co dzień.

Zakres usług elektrycznych w Pruszkowie i w pobliżu

Usuwanie awarii elektrycznych
Usuwanie awarii elektrycznych
Pomiary elektryczne
Pomiary elektryczne
Podłączanie urządzeń
Podłączanie urządzeń
Naprawa oświetlenia
Naprawa oświetlenia

Instalatorstwo Elektryczne Leszek Kolczyński

Czumy 10/5, 01-355 Warszawa

Jeśli mieszkasz w Pruszkowie i potrzebny jest Ci solidny elektryk, który działa szybko, profesjonalnie, a przy tym niedrogo, wybierz usługi elektryczne sprawdzonego partnera Serwissimo. To godny zaufania fachowiec, który posiada niezbędne uprawnienia i wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu bez problemu sprosta każdemu Twojemu zleceniu, bez względu na jego skalę. Sprawdź sam!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Pruszkowa: Bąki, Gąsin, Malichy, os. Prusa, Wyględówek, Śródmieście, Ostoja, os. Staszica, Tworki, os. Parkowe, Żbików.

Obsługiwane miasta w pobliżu Pruszkowa: Piaseczno, Warszawa, Łomianki, Zielonka.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 50 zł
Diagnoza - GRATIS

Po burzy bardzo często brak prądu pojawia się wyłącznie w Twoim domu? Sąsiedzi nie mają podobnego problemu i zupełnie nie wiesz, co może być przyczyną? Skontaktuj się z solidnym elektrykiem z Pruszkowa, który doskonale zna się na rzeczy i pomoże Ci uporać się z problemem z elektryką w Twoim domu. Czeka Cię naprawa bojlera lub montaż gniazdka elektrycznego w piwnicy? Tego typu usługi elektryczne również wykonuje partner Serwissimo z Pruszkowa. Spokojnie, jego cennik usług elektrycznych z pewnością nie zrujnuje Twojego domowego budżetu. Zadzwoń do fachowca już dzisiaj i umów się na wizytę!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431