Elektryk Piła

Twoja instalacja elektryczna w domu jest już przestarzała? Potrzebne są Ci profesjonalne usługi elektryczne. Jeśli jesteś mieszkańcem Piły lub okolic, zgłoś się do partnera Serwissimo. Ten doskonały elektryk z Piły pomoże Ci we wszystkich problemach dotyczących przyłączy elektrycznych. Interesuje Cię projekt instalacji elektrycznej? A może instalacje odgromowe? W tych i wielu innych zleceniach również możesz liczyć na pomoc polecanej przez nas firmy elektrycznej. To prawdziwi fachowcy, którym możesz bez obaw zaufać, nawet w kryzysowej sytuacji, gdzie tylko pogotowie elektryczne jest w stanie pomóc.

Zakres usług elektrycznych w Pile i w pobliżu

Usuwanie awarii elektrycznych
Usuwanie awarii elektrycznych
Naprawa oświetlenia
Naprawa oświetlenia
Podłączanie urządzeń
Podłączanie urządzeń
Pomiary elektryczne
Pomiary elektryczne

Usługi Elektryczne Paweł Sawicki

Orla, nr 9, lok. 4, 78-600 Wałcz

Sprawdzony przez Serwissimo elektryk z Piły zadba kompleksowo o instalacje elektryczne w Twoim domu. Postaw na specjalistę, którego doświadczenie pozwalają świadczyć usługi elektryczne na najwyższym poziomie. To fachowiec, dla którego nie istnieją problemy z prądem, których nie da się rozwiązać. Do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem i w 100% profesjonalnie oraz solidnie.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Piły: Gładyszewo, Górne, Jadwiżyn, Śródmieście, Koszyce, Motylewo, Podlasie, Staszyce. 

Obsługiwane miasta w pobliżu Piły: Wałcz.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

Brak prądu w gniazdkach? A może czeka Cię wymiana skrzynki z bezpiecznikami? Budujesz dom i interesuje Cię instalacja elektryczna w podłodze? A może remontujesz mieszkanie i zastanawiasz się, jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej? Zadzwoń do partnera Serwissimo z Piły, którego cennik robót elektrycznych nie jest wygórowany. Postaw na kompleksową ofertę usług elektrycznych i wybierz jednego z najsolidniejszych fachowców w okolicy. Nie trać czasu na samozwańcze „złote rączki”, tylko od razu zadzwoń do elektryka z Piły, który jest partnerem Serwissimo!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431