Elektryk Piekary Śląskie

Budujesz dom w Piekarach Śląskich i szukasz solidnego elektryka z uprawnieniami, który zajmie się instalacjami elektrycznymi? Doskonale się składa. Profesjonalne usługi elektryczne w Piekarach Śląskich to specjalność partnera Serwissimo. Projekt instalacji elektrycznej? A może instalacja elektryczna w podłodze? W tych i wielu innych zleceniach pomoże Ci polecany przez nas fachowiec. Możesz wezwać go również do instalacji domofonu, a nawet podłączenia płyty indukcyjnej. Czeka Cię wymiana skrzynki z bezpiecznikami? Zadzwoń do partnera Serwissimo i zyskaj fachową pomoc.

Zakres usług elektrycznych w Piekarach Śląskich i w pobliżu

Usuwanie awarii elektrycznych
Usuwanie awarii elektrycznych
Naprawa oświetlenia
Naprawa oświetlenia
Podłączanie urządzeń
Podłączanie urządzeń
Pomiary elektryczne
Pomiary elektryczne

Usługi Elektryczne Józef Janiczek

Łagiewnicka 105 lok. 1, 41-500 Chorzów

W Piekarach Śląskich profesjonalne i niedrogie usługi elektryczne świadczy partner Serwissimo, którego dyspozycyjność i zaangażowanie z pewnością docenisz niejeden raz. To wysokiej klasy specjalista, który doskonale zna się na swoim zawodzie i posiada niezbędne kwalifikacje oraz uprawnienia do tego typu pracy. Wieloletnie doświadczenie to kolejny jego niepodważalny atut.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Piekar Śląskich: Kozłowa Góra, Szarlej, Kamień, Dąbrówka Wielka, Centrum, Brzozowice, Brzeziny.  

Obsługiwane miasta w pobliżu Piekar Śląskich: Katowice, Ruda Śląska, Zabrze, Sosnowiec, Chorzów, Gliwice.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 99 zł
Diagnoza - GRATIS

Profesjonalne usługi elektryczne są na wagę złota. Chcesz zainstalować prawidłowo system alarmowy lub domofon? A może potrzebna jest Ci fachowa naprawa bojlera? Szukasz specjalisty, dla którego pomiary elektryczne to codzienność? W Piekarach Śląskich możesz skorzystać z profesjonalnych usług partnera Serwissimo, który z pewnością równie skutecznie poradzi sobie z prostymi awariami, jak i tymi zdecydowanie bardziej poważnymi. Chcesz wymienić oświetlenie w całym domu? A może czeka Cię wymiana instalacji elektrycznych? Doskonale się składa, ponieważ te zlecenia również wykonuje partner Serwissimo. Nie zwlekaj i zadzwoń do niego już teraz!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431