Elektryk Mysłowice

Przeprowadziłeś się do nowego mieszkania i potrzebujesz elektryka, który sprawdzi stan Twojej instalacji elektrycznej? Jesteś mieszkańcem Mysłowic i pilnie chcesz skorzystać z usług elektrycznych, ale nie wiesz, na jakiego fachowca postawić? Zapewniamy, że partnerzy Serwissimo z terenu Mysłowic to godni zaufania elektrycy, którzy do każdego zgłoszenia podchodzą w sposób odpowiedzialny i w pełni profesjonalny. Szybko zdiagnozują źródło usterki i poradzą sobie z usunięciem awarii elektrycznej, ale też wykonają drobne usługi elektryczne takie jak wymiana gniazdka, włącznika czy podłączenie lampy.

Zakres usług elektrycznych w Mysłowicach i w pobliżu

Usuwanie awarii elektrycznych
Usuwanie awarii elektrycznych
Naprawa oświetlenia
Naprawa oświetlenia
Podłączanie urządzeń
Podłączanie urządzeń
Pomiary elektryczne
Pomiary elektryczne

Usługi Elektryczne Elmax Serwis Robert Janota

Karłowicza 13/5, 40-145 Katowice

Przekonaj się, jak skuteczni są elektrycy z Mysłowic i wybierz partnera Serwissimo! To zaufani elektrycy z uprawnieniami, którzy realizują swoje usługi w sposób rzetelny, sprawny i skuteczny. Obawiasz się, że awaria elektryczna jest na tyle poważna, że żaden elektryk sobie z nią nie poradzi? Nie ma powodów do obaw! Mysłowice mogą być dumne z tak profesjonalnych fachowców. Przekonaj się o tym i zostaw swoje zgłoszenie!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Mysłowic: Bończyk, Tuwima, Brzezinka, Brzęczkowice, Słupna, Ćmok, Dziećkowice, Janów Miejski, Stare Miasto, Śródmieście, Kosztowy, Krasowy, Larysz - Hajdowizna, Ławki, Morgi, Centrum, Piasek, Wesoła, Szabelnia.

Obsługiwane miasta w pobliżu Mysłowic: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Katowice, Będzin.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 49 zł

Wiemy, że każdy przypadek usterki elektrycznej wymaga szybkiej interwencji, dlatego właśnie elektryk z Mysłowic to godny zaufania specjalista, który nie zostawi Cię w kryzysowej sytuacji na lodzie. To ekspert specjalizujący się w instalacjach elektrycznych, więc szybko znajdzie źródło problemu i równie sprawnie je wyeliminuje. Wystarczy jeden telefon do partnera Serwissimo. Zadzwoń już teraz i wybierz dogodny dla siebie termin wizyty!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431