Elektryk Leszno

Każde przyłącze elektryczne prędzej czy później będzie wymagało ręki specjalisty. Twoja instalacja elektryczna jest przestarzała i niezbędna jest jej wymiana? Jeśli jesteś mieszkańcem Leszna lub okolic, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W Serwissimo znajdziesz solidnego fachowca, który doskonale zna się na swojej branży. To sprawdzony elektryk z uprawnieniami, który świadczy również usługi, takie jak pogotowie elektryczne. Prezentowana w Serwissimo firma elektryczna z Leszna posiada szeroki zakres usług, więc z pewnością pomoże Ci w każdym problemie dotyczącym instalacji elektrycznej. Przekonaj się sam już dzisiaj!

Zakres usług elektrycznych w Pabianicach i w pobliżu

Usuwanie awarii elektrycznych
Usuwanie awarii elektrycznych
Pomiary elektryczne
Pomiary elektryczne
Podłączanie urządzeń
Podłączanie urządzeń
Naprawa oświetlenia
Naprawa oświetlenia

Chel Lucjan Chojnacki

Polna 49, 64-000 Kiełczewo

Solidny elektryk z Leszna, którego poleca Serwissimo to fachowiec, który zadba o stan instalacji elektrycznych w Twoim domu. To specjalista z odpowiednimi uprawnieniami, który doskonale zna się na swojej pracy. Cenisz zaangażowanie, lojalność i rzetelność? Jesteś we właściwym miejscu. Polecany przez nas elektryk świadczy profesjonalne usługi elektryczne na najwyższym poziomie. Sprawdź!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Leszna: Antoniny, Gronowo, Grzybowo, Leszczynko, Os. Przyjaźni, Os. Przylesie, Zaborow, Zatorze.

 

Obsługiwane miasta w pobliżu Leszna: Grodzisk Wielkopolski, Kościan, Śrem.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

 

Zastanawiasz się, jaki jest koszt instalacji elektrycznej? Od dłuższego czasu interesują Cię instalacje odgromowe? Potrzebny jest Ci sprawdzony elektromonter, dla którego podłączenie płyty indukcyjnej to żaden problem? A może doskwiera Ci częsty brak prądu i chcesz znaleźć jego przyczynę? Zadzwoń do elektryka z Leszna, którego poleca Serwissimo. To godny zaufania fachowiec, na którego możesz liczyć w każdej sytuacji. Potrzebne Ci jest pogotowie elektryczne? Już dziś zadzwoń do naszego partnera z Leszna, który świadczy również takie usługi!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431