Elektryk Bochnia

Jeśli jesteś z Bochni lub okolic i potrzebujesz pomocy elektryka, koniecznie skontaktuj się z partnerem Serwissimo. To specjalista zajmujący się usługami z zakresu elektryki, od montowania płyt indukcyjnych, przez usuwanie awarii elektrycznych, na montażu gniazdek elektrycznych kończąc. Dzięki bogatej praktyce w zawodzie oraz regularnie podnoszonym kwalifikacjom elektrycy z Bochni są w stanie zaproponować korzystne dla Ciebie rozwiązania. Partnerzy Serwissimo są do Twojej dyspozycji!

Zakres usług elektrycznych na terenie Bochni i w pobliżu

Usuwanie awarii elektrycznych
Usuwanie awarii elektrycznych
Naprawa oświetlenia
Naprawa oświetlenia
Podłączanie urządzeń
Podłączanie urządzeń
Pomiary elektryczne
Pomiary elektryczne

Usługi Elektryczne Elmarko Marek Broda

Ilkowice, ul. św. Floriana 117a, 33-131 Łęg Tarnowski

Profesjonalny elektryk nie będzie próbował wykorzystać Twojej niewiedzy, by zarobić więcej. Takiego ze świecą szukać, ale na szczęście nie musi być to Twoim zmartwieniem, jeśli postawisz na partnera Serwissimo. Zakres jego usług elektrycznych jest szeroki, a stawki niewygórowane. Zleć wymianę bezpieczników lub pomiary elektryczne. Usunięcie awarii elektrycznej również nie jest dla tego fachowca żadnym problemem. Nie zwlekaj, zadzwoń już teraz!

Obszar działania

Obsługa całej Bochni.

Obsługiwane miasta w pobliżu Bochni: Tarnów, Dębica, Mielec, Brzesko.

 

 

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 100 zł
Diagnoza - GRATIS

Jako specjalistyczny serwis elektryczny partner Serwissimo podchodzi do swojej pracy z pasją, ponieważ tylko takie podejście gwarantuje solidne zażegnanie każdej usterki. Nie wiesz, dlaczego doszło do zwarcia instalacji elektrycznej w Twoim domu lub firmie? Nie pamiętasz, kiedy ostatnio przeprowadzono jej przegląd? Jeśli zależy Ci na solidnym fachowcu z wieloletnim doświadczeniem, wybierz partnera Serwissimo, a zyskasz pewność, że zadania takie jak podłączenie płyty indukcyjnej, naprawa bojlera, czy pomiary elektryczne zostaną wykonane na najwyższym poziomie.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431