Elektryk Białogard

Szukasz solidnego, a przy okazji niedrogiego pogotowia elektrycznego? Dobrze trafiłeś. Na Serwissimo znajdziesz dobrego elektryka z Białogardu, który wykona usługę w fachowy i ekspresowy sposób. Doświadczeni elektrycy zadbają o instalację elektryczną, a także zajmą się naprawą gniazdek i włączników w mieszkaniu. Wymiana oświetlenia? Żaden problem. Nie mają problemów nawet z najtrudniejszymi wyzwaniami - wliczając w to naprawę bojlera czy naprawę systemu alarmowego. Skorzystaj z usług profesjonalnego elektryka, który zadba o bezpieczeństwo w Twoim domu.

Zakres usług elektrycznych w Białogardzie i w pobliżu

Usuwanie awarii elektrycznych
Usuwanie awarii elektrycznych
Naprawa oświetlenia
Naprawa oświetlenia
Podłączanie urządzeń
Podłączanie urządzeń
Pomiary elektryczne
Pomiary elektryczne

Usługi Elektryczne Kabelcom Krzysztof Wańczyk

Zapolskiej 14, 78-200 Białogard

Elektryk w Białogardzie? Tylko partner Serwissimo. Z nami zyskujesz gwarancję jakości, solidności oraz bezpieczeństwa. Firmy współpracujące z Serwissimo wyróżniają się na rynku profesjonalizmem, a także bogatą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, przez co możesz zgłosić się do nich z każdą usterką elektryczną, mając pewność, że usługa będzie wykonana w najlepszy możliwy sposób. Zadzwoń już dziś!

Obszar działania

Obsługiwane są wszystkie dzielnice Białogardu.

 
Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 100 zł
Diagnoza - GRATIS

Instalacja elektryczna w domu to rzecz niezbędna, która musi działać w nienaganny sposób. Skorzystaj z usług fachowego elektryka w Białogardzie, który współpracuje z Serwissimo, a nawet przez chwilę nie będziesz żałował. Dla tego specjalisty nie ma napraw, których nie da się wykonać. Elektrycy zajmą się uszkodzonym domofonem, instalacją elektryczną, a także naprawą gniazdek w Twoim mieszkaniu. Nie musisz dłużej szukać, najlepsza opcja jest w zasięgu Twojej ręki. Pamiętaj, jak elektryk w Białogardzie, to tylko z Serwissimo!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431