Deratyzacja Dezynsekcja Dezynfekcja Kołobrzeg

Usługa taka jak dezynfekcja magazynu, obory, kurnika czy pomieszczeń sanitarnych nie powinna czekać. Jeśli potrzebne są Ci tego typu usługi, nie zwlekaj z telefonem do specjalisty. Jesteś z Kołobrzegu? Doskonale się składa. Skontaktuj się z partnerem Serwissimo, który specjalizuje się między innymi w odkażaniu. Nie jesteś w stanie samodzielnie uporać się z uciążliwymi owadami i gryzoniami? Partnerowi Serwissimo z Kołobrzegu możesz zlecić również zadania z zakresu deratyzacjidezynsekcji, które wykonuje równie profesjonalnie i skutecznie. To bez wątpienia jedna z lepszych firm DDD w okolicy, dbająca o najwyższe kwalifikacje swoich pracowników i najnowocześniejsze metody zwalczania owadów, gryzoni i mikroorganizmów.

Zakres zwalczania szkodników w Kołobrzegu i w pobliżu

Deratyzacja<br>odszczurzanie
Deratyzacja
odszczurzanie
Dezynsekcja<br>odrobaczanie
Dezynsekcja
odrobaczanie
Dezynfekcja<br>odkażanie
Dezynfekcja
odkażanie

Usługi DDD Dm Group Daniel Możdżyński

Wschodnia 11/27, 78-100 Kołobrzeg

Partner Serwissimo z Kołobrzegu specjalizuje się w usługach z zakresu dezynfekcjidezynsekcji deratyzacji. Wykwalifikowana kadra tej firmy DDD to fachowcy posiadający obszerną wiedzę oraz odpowiednie kwalifikacje. Do każdego zlecenia podchodzą z sumiennością i zaangażowaniem, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży działają niesamowicie szybko i wyjątkowo skutecznie.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Kołobrzegu: Solne Zdroje, Zamoście, Lęborskie, Ogrody, Podczele, Śródmieście, Radzikowo, Radzikowo II, Rzemieślnicze, Nowa Starówka. 

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 49 zł

Twoim problemem są karaczany lub mrówki faraona? Nie możesz poradzić sobie z pluskwami? A może w piwnicy zadomowiły się myszy? Wystarczy jeden telefon do firmy DDD z Kołobrzegu, która współpracuje z Serwissimo, a Twoje problemy przestaną istnieć. Pracujący tutaj eksperci pomogą Ci również, jeśli potrzebna jest Ci profesjonalna dezynfekcja po zmarłym. Nie zwlekaj, tylko skontaktuj się z nimi już teraz!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431